Ubytování s mikrovlnkou

Připravte si na dovolené vlastní jídlo a ušetřete čas i peníze. Na chatách a chalupách s mikrovlnkou si můžete připravené jídlo kdykoliv přihřát a nic vám tak nebrání si uvařit dopředu. Až se vrátíte z vysokohorské túry nebo zasněženého kopce, bude na vás čekat domácí pochoutka, kterou stačí jen ohřát.
Načítám nabídky...


Jednou z největších výhod, které mají chaty a chalupy z naší nabídky, je plně vybavená kuchyň. Ubytování nesdílíte s nikým dalším, veškeré vybavení tak slouží pouze vám. Samozřejmostí je dostatek nádobí pro všechny hosty, chladnička, mikrovlnka i rychlovarná konvice. Připravte si svá oblíbená jídla i na dovolené a ušetřete.

Kam vyrazit na chatu či chalupu?

Plně vybavené chaty mohou mít různou podobu a je jen na vás, jakému objektu dáte přednost. Vybrat si můžete apartmán, srub nebo třeba roubenku. Výjimkou nejsou ani prostorné penziony, ve kterých ubytujete desítky lidí. Skvěle se hodí na svatbu nebo rodinnou oslavu.

Když máte vybraný typ objektu, je potřeba se rozhodnout, kam zamíříte. V Česku najdete spoustu krásných míst a ubytování v přírodě vám spolehlivě dobije baterky. Vyzkoušejte třeba Český ráj, Šumavu nebo jižní Moravu.

Ať už budete kdekoliv, nemusíte mít starost o jídlo. Buď využijete restauraci v blízkosti objektu, nebo si jídlo připravíte sami tak, jak ho máte nejraději.