Ubytování s vnitřním krbem

Jen si to představte. Sedíte se svými blízkými v útulné roubence, kde v krbu plápolá oheň, který pomalu rozehřívá vaše těla zkřehlá po dni stráveném na kopci. Venku se honí všichni čerti, ale vy si v klidu povídáte a po douškách popíjíte horké kakao. Na chatách s krbem zažijete hřejivou atmosféru domova, i když od toho svého budete daleko.
Načítám nabídky...


Chaty s krbem oceníte především v zimních měsících. Nejenže vnitřní krb vytvoří pohádkovou atmosféru, ale také prohřeje celé vaše tělo zmrzlé po odpoledni na sjezdovce. V pronajaté chatě vám bude k dispozici veškeré vybavení, včetně kuchyně, kde si připravíte k odpočinku u krbu něco dobrého na zub.

Kde si vybrat to nejlepší ubytování s krbem?

Už teď se nemůžete dočkat, až svahy pokryje sníh a vy budete moct vyrazit na hory? Rezervujte si chalupu v horách, která vám poskytne potřebný komfort k tomu, abyste mohli s čistou hlavou vykročit za zážitky.

V Česku se v zimě vyplatí podniknout výlet do jednoho z tuzemských pohoří. Samozřejmě neuděláte chybu, pokud si zvolíte za cíl Krkonoše, kde najdete snadné i náročné sjezdovky, ale také mnoho dalších příležitostí pro zimní sporty. Troufli byste si třeba na Sněžku? Za turistikou se můžete vydat, i když je venku pod nulou. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, jedno je jisté, večer se vrátíte do prohřáté chaty.

Nezavrhujte však ani další české hory. Jeseníky skrývají také mnoho mimořádně pěkných sjezdovek, na Šumavě zase zažijete spoustu legrace na zamrzlém Lipně, v Jizerských horách se můžete na lyžích prohánět přímo pod Ještědem a v Krušných horách si vyzkoušíte nejdelší sjezdovku v Česku.