Ubytování s chytrou TV

Chcete zkrátit dlouhé zimní večery? Sáhněte po chatě či chalupě s multimediálním přehrávačem nebo chytrou televizí a o zábavu nebudete mít nouzi. Vyberete si oblíbený film z nabídky a užijte si mimořádné filmové okamžiky s blízkými. Když nepřeje počasí, nebo se cítíte unavení, chytrá televize v ubytování vám přijde vhod.
Načítám nabídky...

celkem 250 nabídek


Běžnou televizi se satelitem má ve vybavení téměř každá chata a chalupa z naší nabídky. Některé mají i multimediální přehrávač nebo chytrou televizi, díky které můžete využívat streamovacích platforem nebo si pouštět videa na YouTube. Patříte-li mezi náročnější diváky, pak vězte, že vám chaty z naší nabídky udělají radost.

Co vám poskytne chata s chytrou televizí?

Co podniknout poté, co se vrátíte z výletů na ubytování? Chaty s chytrou televizí vám zajistí spoustu zábavy. V létě můžete relaxovat na venkovní terase. Na zahradě, která bývá součástí ubytování, můžete zase využívat gril, ohniště nebo dětské hřiště. Užít si můžete také také koupání ve venkovním bazénu.

V zimě vám přijde po chuti zimní zahrada, kde vám bude teplo, i když se venku žení všichni čerti. V plně vybavené kuchyni s chladničkou a mrazákem připravit dobré jídlo a pochutnat si na něm na vnitřní terase.

Užít si můžete také wellness pobyt. Vyberte si ubytování se soukromou vířivkou nebo saunou. Poté co si dostatečně odpočinete si můžete pustit cokoliv budete chtít na chytré televizi.