Vánoční pobyt 2022

Nadělte si na Vánoce ten nejkrásnější dárek a vyrazte se svými nejbližšími na chatu či chalupu, kde si užijete společně strávené chvíle pohody. Sváteční čas můžete proložit aktivním odpočinkem na sjezdovce a klidnými večery u krbu či v sauně. Díky ubytování z naší nabídky nebudou šťastné a veselé jen Vánoce, ale také vy. Tak nechte letos rozeznít rolničky na jedné z těchto pohádkových chat.
Načítám nabídky...

celkem 425 nabídek


Ať už plánujete strávit Vánoce 2022 jakkoliv, důležité je, abyste byli s těmi, které máte rádi. Chaty a chalupy na Travelkingu vám k tomu zajistí dostatek pohodlí a prostoru a vy tak budete moci jen bezstarostně relaxovat a užívat si vzájemné přítomnosti. Díky veškerému kuchyňskému vybavení nemusí chybět ani vaše tradiční štědrovečerní večeře s celou rodinou.

Kam vyrazit na chatu na Vánoce 2022?

Sváteční čas i mezisváteční období vybízí k tomu vyrazit na báječnou dovolenou do hor. Chata či chalupa v horách bude pro váš pobyt jako stvořená. Jednak budete mít jisté Vánoce na sněhu, jednak si dopřejete spoustu zábavy na sjezdovce.

A kde se o Vánocích usadit? Sázkou na jistotu jsou Krkonoše nebo Jeseníky s krásou zimní krajinou a velkým množstvím snazších i náročnějších sjezdovek nebo běžkařských tratí. Na Šumavě si zase můžete zabruslit pod širým nebem, díky čemuž jde o ideální dovolenou pro rodiny s dětmi.

Opravdovou atmosféru vašeho vánočního pobytu dotvoří vnitřní krb, který navíc prohřeje celý prostor chaty. Budete-li se věnovat také zimním sportům, zajisté oceníte dárek v podobě sauny, ve které rozmrznete po návratu ze zasněžených strání.