Ubytování s mrazákem

Rádi si na dovolené připravujete vlastní jídlo? Pak se vám chaty a chalupy s plně vybavenou kuchyní budou zamlouvat. Budete tu mít vše, co ke svému kulinářství potřebujete. Chybět vám nebude ani mrazák, díky kterému vám potraviny déle vydrží. A pořádná zmrzlina k létu prostě patří.
Načítám nabídky...

celkem 749 nabídek


Chcete na dovolené ušetřit a vykouzlit si v kuchyni oblíbené domácí pochoutky? Díky chatám a chalupám s plně vybavenou kuchyní se budete na dovolené cítit jako doma. Využívat můžete mrazák, ledničku, rychlovarnou konvici a sporák či troubu. Samozřejmostí je i nádobí pro všechny ubytované osoby.

Co vám ještě chata může nabídnout?

Soukromím a komfortem si při pronájmu chat či chalup z naší nabídky můžete být jisti. Celý objekt bude patřit jen vám a nemusíte se tak o vybavení s nikým dělit. Chaty jsou tak ideálním řešením pro rodinnou dovolenou, ať už letní nebo zimní.

Na připraveném jídle si můžete pochutnat na venkovní terase nebo na zahrádce přímo u objektu. Když počasí nepřeje a venku se sedět nedá, využijte zimní zahradu a zůstaňte s přírodou alespoň v kontaktu.

V létě vybírejte chaty u vody, abyste se měli kde zchladit. Na výběr máte buď vlastní venkovní bazén, nebo přírodní koupání. V parném létě také oceníte čerstvou zmrzlinu nebo nanuky z mrazáku, který je součástí vybavení chaty.