Ubytování s povlečením

Přibalit si povlečení, nebo ne? Netahejte s sebou ložní prádlo zbytečně, v těchto chatách a chalupách je povlečení pro všechna lůžka zajištěno. Můžete se spolehnout na to, že se vyspíte ve voňavém a čistém povlečení. V tak pohodlné posteli usnete co by dub i bez počítání oveček.
Načítám nabídky...

celkem 870 nabídek


Balení na dovolenou dá vždycky pořádně zabrat. Dobrá zpráva ale je, že s sebou nemusíte vláčet povlečení. Ve většině chat a chalup z naší nabídky totiž máte povlečení pro všechna lůžka zajištěna. Tak si sbalte jen to nejnutnější a zbytek nechte na ubytování.

Co vám chata či chalupa ještě může nabídnout?

Těšit se můžete na absolutní soukromí a jedinečné pohodlí. Nikdo vás při vašem pobytu nebude rušit a vy tak budete moci v klidu odpočívat ať už na venkovní terase nebo třeba ve vířivce. Můžete počítat s veškerým vybavení kuchyně, díky kterému můžete kdykoliv během dovolené připravit své oblíbené pochoutky.

Co když počasí zrovna nepřeje? S pronájmem chaty a chalupy získáte i možnost, kde trávit čas, když venku prší. Na pohodlné zimní zahradě můžete hrát karty nebo si povídat s blízkými, oceníte ale určitě také televizi nebo multimediální přehrávač.