Dovolená na kole

Láká vás aktivní dovolená? Pak nemusíte jezdit daleko. Cykloturistickými trasami se to v Česku jen hemží a každý si tak přijde na své. Vydat se můžete na náročnou túru po hřebenech hor nebo na příjemnou vyjížďku v údolí řek. Ať už plánujete vyrazit s dětmi nebo se skupinou cyklo nadšenců, ubytování v jedné z těchto chat vám poskytne vše, co potřebujete pro kvalitní odpočinek po sportovním výkonu.
Načítám nabídky...

celkem 2481 nabídek


Česko je pro cyklovýlety jako stvořené. Po celé republice se můžete na kole prohánět po téměř 40 000 kilometrech značených cyklostezek. Díky rozmanitým povrchům si na své přijdou nadšení horalové i fanoušci klidných vyjížděk po rovince.

Ubytovat se můžete buď v horských oblastech, třeba v Krkonoších či Jeseníkách, nebo v jižních Čechách – kraji s největším počtem cykloturistických tras.

Jak si zvolit pobyt s cykloturistickými trasami poblíž?

Nudí vás polehávání u bazénu a chcete si na dovolené dát pořádně do těla? Pak pro vás bude ubytování v českých horách to pravé. Troufli byste si třeba na 160 kilometrů dlouhou trasu po hřebenech Krušných hor? Pak vyjeďte na horském kole po cyklotrase Stoneman Miriquidi. Často vyhledávanou oblastí je také Šumava, kde si ze sedla svého kola užijete dechberoucí výhledy na nedotčenou krajinu.

Pro dovolenou s dětmi na kolech neexistuje lepší místo než jižní Čechy. Čeká tu na vás příjemný okruh okolo Třeboně nebo cyklotrasa lemující Český Krumlov. Vydat se můžete také na nezapomenutelné výlety podél českých řek.

Vzhledem k počtu cyklostezek v Česku neuděláte chybu, ať už se ubytujete kdekoliv. Na Travelkingu najdete vhodné ubytování pro cyklistické skupiny, rodiny s dětmi i páry. Nedáte dopustit na opravdový relax po výkonu? Pak se ubytujte v jedné z chat s vířivkou či saunou. Pokud se rozhodnete trávit dovolenou vody, můžete se zase po sportovním výkonu zchladit v přírodním koupališti či bazénu.