Ubytování s chladničkou

Není nad domácí pochoutky. Na chatách a chalupách s plně vybavenou kuchyní si můžete uvařit, upéct nebo usmažit cokoliv, na co máte chuť. Samozřejmostí je i chladnička, díky které zůstanou vaše suroviny i hotové pokrmy čerstvé a chutné. Dopřejte si, co máte rádi, a buďte na dovolené jako doma.
Načítám nabídky...

celkem 2438 nabídek


Chaty a chalupy z naší nabídky vám mohou nabídnout plně vybavenou kuchyň, ve které vám nebude nic scházet. Počítat můžete s ledničkou, mrazákem, mikrovlnkou i rychlovarnou konvicí. Vaše oblíbená jídla, svačinky pro děti i horké nápoje si tak můžete dopřát kdykoliv během dne.

Co vám ještě chata z naší nabídky poskytne?

Pokud si pronajmete jednu z chat z naší nabídky, můžete se těšit na jedinečné pohodlí. Budete tu mít vše, co ke spokojené dovolené potřebujete. V létě můžete trávit čas na zahradě nebo venkovní terasa a využít gril nebo venkovní bazén.

V zimě zase po návratu ze sjezdovky oceníte něco, co vás zahřeje. Můžeme vám nabídnout saunu, vířivku nebo vnitřní krb. Odpočinout si můžete také ve vnitřním bazénu s teplou vodou.

Wellness pobyt vás potěší po těle i po duši, ať už vyrážíte v páru nebo s celou rodinou. Odpočinete si a zapomenete na všechny starosti. Navíc si můžete v naprostém soukromí připravit dobré jídlo a pití a užít si mimořádné momenty ve společnosti těch, které máte rádi.