Ubytování s ohništěm

Dovolená jak vytržená z romantického filmu na vás čeká na na chatě s ohništěm, u kterého si s blízkými užijete nezapomenutelné intimní momenty. Do večera můžete básnit o svých snech, a přitom zůstat v teple. Nic vám nebrání ani popadnout kytaru a z plna hrdla oslavit, že jste všichni pohromadě. Tak která chata s ohništěm si vás získá?
Načítám nabídky...

celkem 1719 nabídek


Letní dovolenou, jak se sluší a patří, zažijete na krásné chatě v přírodě. Budete to mít jen pár kroků do lesa nebo na louku, kde si dopřejete zasloužené chvíle odpočinku. Ještě lepší zážitky si z pobytu odvezete, pokud si vyberete chalupu s ohništěm, u kterého můžete rozjímat dlouho do noci nebo si opéct špekáčky.

Kam vyrazit na chatu s ohništěm?

V České republice není o kouzelná místa nouze. Vyrazte třeba na chatu v horách, kde můžete podnikat výlety po hřebenech a užívat si nepřekonatelné výhledy. Jeseníky, Jizerské hory nebo Šumava vyplní vaše představy o perfektní aktivní dovolené.

Můžete se však vydat také na jih republiky a dopřát si nenáročné procházky nebo túry po cykloturistických trasách v nádherné krajině. Jižní Morava a jižní Čechy už netrpělivě čekají, aby se vám mohly ukázat v celé své kráse. Brzy pochopíte, že za pohodovou rodinnou dovolenou nemusíte jezdit daleko.

V letních měsících vybírejte chaty, které jsou blízko přírodního koupaliště anebo mají vlastní venkovní bazén. Při teplotních rekordech se budete moci zchladit v příjemném prostředí a večer si odpočinete u ohniště nebo grilu.