Ubytování s turistikou

Nedostatek příležitostí k výletům Českou republiku rozhodně netrápí. Ať už zamíříte na sever, východ, západ nebo jih, nebudete zklamaní. V naší kotlině najdete spoustu krásných míst s panoramatickými výhledy na kopcovitou krajinu. Turistika v Česku je zkrátka jedna radost a když se k tomu přidá pohodlné ubytování v chalupě, jsou z toho rázem radosti dvě.
Načítám nabídky...

celkem 2345 nabídek


Chata či chalupa v podhůří vám poslouží jako skvělý výchozí bod pro vaše výlety. Ať už preferujete náročné treky, nebo méně obtížné túry, jedno je jisté, v českých horách na vás čeká spoustu dobrodružství.

Kam vyrazit za turistikou?

Toužíte obdivovat krajinu z výšky? Pak si naplánujte jedinečnou aktivní dovolenou v podhůří. Vyberete si Jeseníky, Šumavu, nebo máte rádi výzvy a sáhnete rovnou po Krkonoších? Ubytování v horách je ideální, pokud vás nebaví lenošit u bazénu a rádi trávíte čas v nedotčené přírodě. Přes den se můžete prohánět po horských sedlech a večer si dopřát odpočinek v jedné z komfortně zařízených horských chat.

Nemusíte však vyrážet rovnou do hor, příjemné procházky můžete podniknout i v nížinných oblastech. Jižní Čechy nebo Jižní Morava nenabízejí o nic méně příležitostí ke krásným procházkám. Na nenáročnou túru můžete vyrazit také do údolí řek nebo do skalních měst, třeba Prachovské skály v Českém ráji baví děti i dospělé.

Pronajmete-li si chatu v přírodě nebudete to mít k značeným turistickým trasám daleko. Pokud hledáte vhodné ubytování pro letní dovolenou spojenou s turistikou, vsaďte na chatu u vody, kde budete mít příležitost se zchladit v případě, že by o sobě parné léto dalo vědět. Není nad to mít přírodní koupání v blízkosti ubytování a jít si zaplavat, kdykoliv se vám zamane.