Ubytování u potoka

Ubytujte se v oáze klidu. Při vašem odpočinku vás nic nebude rušit, snad jen příjemné bublání nedalekého potoka. Chaty a chalupy u potoka jsou jako stvořené pro každého, kdo potřebuje na chvíli oddechnout. Ve stylovém přírodním ubytování nebude chybět ani veškeré vybavení. Ticho. Pohoda. Komfort. Co víc si přát?
Načítám nabídky...

celkem 798 nabídek


Odpočiňte si na pár dnů od svých starostí a vydejte se na prosluněnou dovolenou u potoka. Chaty a chalupy vám poskytnou komfortní zázemí, ze kterého budete moci podnikat výlety po okolí a poznat tak další kout Česka. Naplánujte si příjemný pobyt kdykoliv během roku a stravte trochu cenného času v tichu přírody.

Kam vyrazit na chatu u potoka?

Svěží potoky, říčky a potůčky linoucí se malebnou krajinou najdete v horských oblastech. Ubytujte se v horách a odvezte si z dovolené nezapomenutelné zážitky a zdravé plíce. Horský vzduch vezme za své a vy se budete cítit báječně. Zamiřte objevovat Krušné hory, Jeseníky nebo Šumavu.

Pokud vysokohorskou turistiku raději přenecháte jiným, pak si vyberte chatu či chalupu na jižní Moravě či v jižních Čechách. I zde můžete podniknout dobrodružné výlety nebo si zasportovat na cykloturistických trasách. Kouzelná okolní krajina, která skýtá mnoho přírodních zajímavostí, vás chytne za srdce.

Chata v přírodě je ideální pro dovolenou s dětmi. Budete tu mít dokonalé soukromí a veškeré vybavení, které potřebujete k tomu, abyste se cítili jako doma. S sebou vezměte i domácího mazlíčka, který má na spoustě chat dveře otevřené.