Ubytování s bezbariérovým přístupem

Užijte si dovolenou bez omezení. V naší nabídce najdete několik chat a chalup s bezbariérovým vchodem a bezbariérově přístupným pokojem. Samozřejmostí je komfortní vybavení se vším všudy. Díky ubytování uzpůsobenému pro osoby se sníženou pohyblivostí můžete strávit příjemné chvíle s celou rodinou v srdci překrásné přírody.
Načítám nabídky...

celkem 105 nabídek


Vaše omezení vás o perfektní dovolenou nepřipraví. Díky chatám a chalupám s bezbariérovým přístupem si dopřejete kvalitní odpočinek v jakoukoliv roční dobu. Celý objekt bude patřit pouze vám a těšit se tak můžete na absolutní soukromí. Budete se zkrátka cítit jako doma.

Kde zvolit chatu s bezbariérovým přístupem?

Zapomeňte na chvíli na městský ruch a zvolte si krásné ubytování v přírodě. Po celé republice najdete místa, na kterých je radost trávit letní dovolenou. Co zamířit na jih a nechat se okouzlit jižní Moravou nebo jižními Čechy? Nebesky se zase budete mít v malebném Českém ráji.

Dovolenkové zážitky můžete sdílet se svými nejbližšími. Uspořádejte rodinnou oslavu nebo na Silvestra společně přivítejte nadcházející rok. Doma nemusíte nechávat ani vašeho psího přítele, v nabídce objevíte ubytování, kde jsou domácím mazlíčkům dveře otevřeny.

Na výběr máte z několika typů ubytování. Sáhnete po luxusním objektu nebo dáte přednost útulné roubence? K dispozici je vám také wellness pobyt, díky kterému se z dovolené vrátíte svěží a odpočatí.