Ubytování s venkovním krbem

Příjemné večery u praskajícího ohně, výborné uzené maso a prohřátí zkřehlého těla. Ubytujte se v chatě či chalupě s venkovním krbem a užijte si příjemné chvíle na venkovní terase se svými blízkými. Samozřejmostí je dostatek soukromí a komfortu.
Načítám nabídky...

celkem 803 nabídek


Plánujete dovolenou v chladnějším období? Pak vám jistě přijde vhod chata či chalupa s venkovním krbem. Ohřejete se, připravíte teplé pokrmy a posedíte na venkovní terase déle do večera.

Co vám ještě může chata nabídnout?

Vyrážíte-li na dovolenou v zimě, ubytujte se v chalupě u vleku, abyste to ke všem parádním sjezdovkám neměli daleko. Když se vrátíte ze zasněžených kopců, budete se moci ohřát v útulném ubytování, třeba díky vnitřnímu krbu.

Oceníte určitě také wellness pobyty, díky kterým se zahřejte v soukromé vířivce, sauně anebo ve venkovním koupacím sudu. Ať už cestujete s celou rodinou nebo v páru můžete si užít ničím nerušený relax.

Užijte si zimní dovolenou tam, kde na vás čeká spousta zábavy na sjezdovkách a běžkařských tratích. Zajeďte třeba do Krkonoš, Jeseníků nebo Krušných hor. Chaty a chalupy z naší nabídky vám poskytnout ubytování přesně podle vašich představ.