Wellness pobyty v Zalakarosu

Užijte si perfektní dovolenou na dosah Balatonu. Maďarské městečko Zalakaros vám nabídne luxusní termální lázně se spoustou atrakcí pro děti i dospělé. Vyberte si wellness pobyt v Zalakarosu a dopřejte si odpočinek, na který čekáte. Bazény, vířivky i sauny k vašim službám!

Načítám nabídky...


Asi 30 kilometrů od Balatonu objevíte nejmenší městečko v celém Maďarsku, kouzelný Zalakaros. Vyberete-li si tak wellness pobyt v Zalakarosu, můžete jednak relaxovat v místních vyhlášených termálních lázních a jednak vyrazit k Maďarskému moři za koupáním. Doplníte energii, síly a užijete si spoustu legrace s dětmi i ve dvou.

Objevte nejmenší maďarské město díky wellness pobytu v Zalakarosu

Termální lázně v Zalakorosu se mají opravdu čím chlubit. Evropská lázeňská asociace je ocenila 5 hvězdičkami, a tak se lázně v nejmenším maďarském městě řadí mezi absolutní špičku v celé Evropě. Vydejte se do Zalakorusu vyzkoušet místní termály na vlastní kůži. Co vás tu čeká?

Zalakaros je rájem pro rodiny s dětmi. Při pohledu na celý areál vám spadne brada. Najdete tu třeba dětský svět Vodoucha s 60 různými vodními atrakcemi, skluzavkový park s 400 m tobogánů nebo rodinný tobogánový park. Relaxovat a dovádět můžete v několika bazénech, odpočívat zase ve vířivkách nebo saunách. Trápí-li vás zdravotní problémy, navštivte léčebné centrum. K úlevě vám pomůže také místní termální pramen, který přispívá k léčbě kožních, gynekologickým, urologickým nebo pohybovým onemocnění.

Abyste si užili opravdu dokonalou dovolenou, vyberte si [hotely propojené s lázněmi], ať to k atrakcím nemáte daleko. Nezapomeňte se také jít projít podél vinic, do sadů a parků nebo k jezeru Kis-Balaton. Alespoň jednou za svůj pobyt určitě navštivte jezero Balaton, kde na vás čeká příjemné koupání a spoustu turistických atrakcí.