Wellness pobyty v Hajdúszoboszló

Proč si nedopřát kvalitní relax v nejrozsáhlejších lázních v Evropě? Množství atrakcí, které na vás v maďarském Hajdúszoboszló čeká, se ani nedá opsat. To prostě musíte zažít na vlastní kůži! Vyberte si wellness pobyt v Hajdúszoboszló a ulevte si od bolesti nebo zklidněte svou mysl. Tak hoďte stres za hlavu a pojeďte si užít trochu odpočinku.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Objevili jsme oázu klidu a relaxace ve 4* prostředí. Musím vyzdvihnout laskavost a pohostinnost personálu, čisté a prostorné pokoje i nonstop otevřený termální bazén. A co teprve objevování Národního parku Hortobág s pozorováním jeřábů a skotu – to jsou věci, které člověk nezažívá každý den. Pobyt v Hotelu Kamilla **** můžu jenom doporučit a snad se sem brzy vrátím s celou rodinou. ”

Szabolcs Laza
Szabolcs Laza
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Hned při příjezdu se nám věnoval pan recepční, který byl velmi milý a vtipný. Pokoj byl klimatizovaný, dostatečně velký a ideální pro rodinu s dětmi. Bufetová snídaně a večeře nabízí dostatečně široký výběr jídel. Nám nejvíce zachutnaly místní koláče. K hotelu náleží wellness centrum s vnitřní a venkovní částí. Večer jsme si zpestřili hrou bowlingu, což nás moc bavilo. Navštívili jsme termální lázně Hajdúszoboszló, které byly úžasné, a tak jsme v nich strávili celý den.”

Tomáš Polman
Tomáš Polman
Obchodní tým


Neuvěřitelných 30 ha zážitků vás čeká v termálních lázních Hajdúszoboszló, které se řadí mezi prvotřídní lázeňská města v Evropě a co do rozlohy si dokonce drží čestné prvenství. Bazény, skluzavky, aquapark nebo pláž – pojďme se podívat na to, co vás čeká, pokud si vyberete wellness pobyt v Hajdúszoboszló.

Relax v největších evropských lázních – v Hajdúszoboszló nepřestanete žasnout

Do lázní Hajdúszoboszló mohou směle vyrazit jak rodiny s dětmi, tak senioři. Vedle léčby termální vodou s blahodárnými účinky na zdraví tu zbývá i spoustu prostoru pro zábavu. Jaká lákadla v největších evropských lázních najdete? Rozděleny jsou do čtyř částí, z nichž každá slibuje odlišné zážitky – kryté termální lázně, aquapark, pláž a Aquapalace.

Najdete tu spoustu velmi originálních bazénů, třeba bazén s kinem, v jeskyni nebo tropický bazén. Nechybí ani atrakce pro děti v podobě různých skluzavek, tobogánů nebo vodních trysek. Samozřejmostí je i dětský koutek nebo vybavení pro maminky s těmi nejmenšími. Nechybí ani sauna, vířivka a další wellness procedury.

Relax nezapomeňte doplnit také dobrým jídlem, které můžete ochutnat třeba v místních restauracích zvaných csárda (čarda). Na pikantní maďarské speciality budete ještě dlouho vzpomínat, stejně jako na znamenité regionální víno. A zatímco přes den můžete nerušeně relaxovat, večer to v lázeňském komplexu žije a bujará hudba se ozývá ze všech koutů.