Wellness pobyty v Györu

Naplánujte si čas odpočinku. Strávit ho můžete třeba na wellness pobytu v Györu, ve vyhlášených maďarských lázních nacházejí nedaleko hranic. Těšit se tu můžete nejen z blahodárných termálních pramenů, ale také z překrásné architektury. Györ je ideální místo pro pestrou dovolenou s celou rodinou nebo s drahou polovičkou. Tak jaký pobyt vám padl do oka?

Načítám nabídky...


Maďarské město Györ proslulo především parádními lázněmi, které přinášejí spoustu příjemných zážitků. Bazény jsou napuštěny termálními prameny, které v těchto místech vyvěrají a vy si tak můžete dopřát jejich blahodárných účinků na zdraví. Pomohou vám ulevit od bolestí pohybového ústrojí a zklidní vaši mysl.

Památky, kultura a wellness – v Györu se zkrátka nemůžete nudit

Město Györ si vás získá nejen kvůli bohatému kulturnímu vyžití a termálním lázním, ale i svou jedinečnou atmosférou. V neposlední řadě vám udělá radost i relativně malá vzdálenost od hranic se Slovenskem. Najde se tu dostatek zábavy pro všechny generace a na své si přijdou rodiny s dětmi i senioři.

A co slibují lázně Rába Quelle? Vykoupat se tu můžete ve třech termálních a pěti zážitkových bazénech. Část z nich je venkovní a část vnitřní, vodních radovánek si zde tak můžete užívat kdykoliv během roku. Kromě bazénů je tu pro vás připravena také wellness zóna. Relaxujte v saunovém světě nebo se oddejte odpočinku ve vířivce. Abyste povýšili váš pobyt na novou úroveň, vyzkoušejte hotely propojené s lázněmi a vyběhněte si do bazénu kdykoliv klidně v pantoflích.

Györ udělá radost také všem milovníkům kultury. Historické centrum města vám nabídne hned několik barokních památek. Obdivovat můžete třeba náměstí Bésci kapu tér nebo Opatský dům z 18. století. Z dalších památek rozhodně stojí za zmínku Bazilika, Palác Zichy nebo sousoší Archy úmluvy. Vydat se můžete také na procházku podél jedné ze tří řek, které Györem protékají, anebo do parku na ostrově Radó.