LEGOLAND®: vstupenky + ubytování

LEGOLAND®: vstupenky + ubytování

V ceně nabídky

Vstupenky do LEGOLANDU® v Německu

Ubytování v prémiovém hotelu

Tematické světy a mnoho atrakcí

Snídaně (v závislosti na hotelu)

Nezapomenutelný zážitek

Parkování hned u parku

O zážitku

V rámci tohoto balíčku získáte vstupenky do LEGOLAND®, nejnavštěvovanějšího zábavního parku v Německu, a také ubytování ve vámi vybraném prémiovém hotelu. Podle toho, který hotel si vyberete, mohou být v ceně zahrnuty i další služby, jako například snídaně.


Personalizujte si svůj pobyt

Kromě výběru termínu budete moci zvolit také různá vylepšení vašeho balíčku:

 • Přidat další cestovatele (děti i dospělé)
 • Zvolit si kategorii vstupenek
 • Vybrat si hotel a kategorii ubytování podle svých představ

LEGOLAND® v Německu

Chtěli jste patřit mezi piráty, udatné rytíře nebo jiné dobrodruhy? V LEGOLANDU® se splní všechna dětská přání! Hlavními hrdiny zábavního parku jsou děti – užijte si den plný akce, dobrodružství a zábavy s figurkami Lego v životní velikosti v jejich úžasných tematických světech.

Tematické světy

Továrny Lego odvedly neuvěřitelnou práci, na atrakce v parku byly použity miliony a miliony reálných kostiček Lego. Každý rok přitom v LEGOLANDU® přibývá mnoho dalších staveb z Lega. Kromě nových staveb se areál v roce 2023 rozrostl také o nový tematický svět LEGO® MYTHICA. Ve světě plném mytických tvorů najdete čtyři nové atrakce, včetně horské dráhy MAXIMUS – Let strážců, velkolepé horské dráhy, na které se budete prohánět s větrem o závod, a věže s volným pádem Fire & Ice Tower. Mimo svět bájných tvorů se můžete těšit na:

 • LEGO® NINJAGO®: V LEGOLANDU® se z vašich dětí stanou opravdoví ninjové! Mladí válečníci trénují své schopnosti a dovednosti v asijském klášterním komplexu o rozloze 7 000 m² pod dohledem ostřílených ninja hrdinů. Bojuj za spravedlnost i ty v tematickém světě LEGO® NINJAGO® a užij si zběsilou jízdu!

 • LEGO® CITY: Rychle, rychleji nebo superrychle? V Power Builderu každý sám rozhoduje o tom, jak velkolepá jízda bude. Užijte si netradiční jízdu divokými zatáčkami na přestavěných průmyslových robotech – zábava pro celou rodinu!

 • MINILAND: Jednou z nejznámějších atrakcí v každém resortu LEGOLAND® – ať už v LEGOLAND® California, Malajsii a samozřejmě Günzburgu – je LEGOLAND® MINILAND. Právě zde jsou vystaveny originální modely světově proslulých staveb. Těšte se na detailně propracovaná díla, od zámku Neuschwanstein až po berlínskou katedrálu.

 • LEGO® X-TREME: Toužíte po napěti a akci? V LEGO® X-TREME je vše ještě větší, rychlejší a vzrušující! Čeká vás maximální zábava, napínavé filmy ve 4D kině, atrakce na vlnách nebo Velký Lego® závod, a také kouzelný podmořský svět LEGOLAND® ATLANTIS.

 • IMAGINATION: Popusťte uzdu své fantazii: navrhujte, stavte, zkoumejte a hrajte si podle libosti. Pátrejte po zločincích v policejní stanici LEGO® Ctiy, vychutnej si fantastický výhled na celý resort LEGOLAND® z rozhledny nebo se projeďte po areálu IMAGINATION ve šlapacím autíčku.

 • SVĚT FARAONŮ: Vydejte se na cestu do minulosti a objevte tajemný SVĚT FARAONŮ. Co takhle interaktivní hledání pokladu ve tmě? Až poklad najdete, vydejte se na legendární výpravu do Chrámu X.

 • SVĚT DOBRODRUHŮ: Ve Světě dobrodruhů na vás čeká hustě zarostlá džungle, divoká zvířata a zurčící vodopád. Vydejte se na velkolepou X-pedici se vzrušující jízdou na divoké řece nebo se vypravte na průzkum džungle, safari či na X-pedici v kánoích.

 • SVĚT RYTÍŘŮ: Vstupte do impozantního rytířského hradu, ať už jste mladý nebo starší rytíř, všichni jsou vítáni! Podívejte se na tradiční rytířský turnaj, vyzkoušejte si jízdu na ohnivém drakovi nebo se vydejte na honbu za pokladem.

 • SVĚT PIRÁTŮ: Ahoj, vy suchozemští červi! Vyhrávejte velkolepé lodní bitvy a staňte se skutečným pirátem ve škole pro piráty! Na 5 000 m² si užije vodní zábavu celá rodina!

První zábavní park  LEGOLAND® se otevřel v Billundu v Dánsku v roce 1868. Od té doby se toho ve světě událo opravdu hodně, a dnes existuje již 117 LEGOLANDŮ®, které jsou rozmístěné ve 24 zemích a na 4 kontinentech. LEGOLAND® tak již navštívilo přes 60 milionů návštěvníků. Ráj kostiček dělá radost dětem i dospělým, buďte u toho a zažijte jedinečný zážitek v německém LEGOLANDU®.

Součástí zážitkového balíčku je kromě vstupenek do LEGOLANDU® také ubytování v prémiovém hotelu. Budete si tak moci užít i další lákadla, které okolí zábavního parku nabízí. V závislosti na vámi zvoleném ubytování může být v ceně zahrnuta také snídaně.

Kdy a jak si ubytování vyberete? Konkrétní hotel si zvolíte během procesu rezervace. Zobrazí se vám aktuální nabídka hotelů i jednotlivých typů pokojů dostupných pro vámi požadovaný počet osob a termín. Vy si jednoduše vyberete hotel, který se vám bude líbit nejvíce.

Další informace

 • Vstupenky obdržíte e-mailem 7 dní před příjezdem jako eVstupenky.
 • Upozornění: Časy konání akce se mohou změnit. Zákazník je povinen zkontrolovat si čas konání akce, případně otevírací dobu.

Zrušení a změna rezervace

 • Podmínky akce najdete ve Všeobecných obchodních a cestovních podmínkách pořadatele "Wagner Kurzreisen GmbH".

 • Zájezdy spojené s nákupem vstupenek (např. na muzikály, koncerty, opery) nelze stornovat.

 • Změny rezervace jsou možné nejpozději 7 dní před vaší cestou. Kontaktujte prosím náš tým zákaznické podpory na adrese info@travelking.cz.


Organizátor

Odpovědnost organizátora Wagner Kurzreisen GmbH.

Wagner Kurzreisen GmbH,Aroser Allee 76,13407 Berlin,Německo

Cesta do LEGOLANDU®

Do zábavního parku se dostanete pohodlně autem. V parku je dostatek míst k parkování (za poplatek). Cestujete-li do parku veřejnou dopravou, z mnichovského hlavního nádraží se do Günzburgu dostanete autobusem Flixbus během hodiny a půl. Jakmile vystoupíte z autobusu, ocitnete se přímo u LEGOLANDU®.

Adresa parku: LEGOLAND® Deutschland Freizeitpark, Legoland Allee 1, 89312 Günzburg, Německo.


Dovolená v Bavorsku

LEGOLAND® se nachází v bavorském městě Günzburgu s bohatou historií, 100 km od Mnichova. V krásném okolí města se můžete s rodinou vydat na procházku do přírody nebo na výlet podél Dunaje.

 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
 • © LEGOLAND® Deutschland Resort
Cena pro 1 osobu již od
2 200 Kč

Ukázka hotelů, ve kterých můžete být ubytováni

LEGOLAND®: vstupenky + ubytování - static map

Příklady hotelů

Vienna House Easy Günzburg
Jahnstraße 4, 89312 Günzburg, Německo
Maritim Ulm
Basteistraße 40, 89073 Ulm, Německo
IntercityHotel Ulm
Bahnhofpl. 1, 89073 Ulm, Německo
IntercityHotel Augsburg
Halderstraße 29, 86150 Augsburg, Německo
více než 800 000
spokojených zákazníků

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet