Popis ubytování

Chaloupka „U Vejvodů“ nabízí cenově dostupné a zároveň kvalitní ubytování v nově rekonstruované budově s jedenácti lůžky, plně vybavenou kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, obývacím pokojem, venkovním posezením s ohništěm, zahradním grilem (plynový či na dřevěné uhlí) a udírnou, společenskou místností, zastřešenou terasou a oplocenou zahradou. Od června do konce září je u chaloupky k dispozici bazén, který nabízí slušné rozměry k vodním radovánkám – 5 m x 3 m x 1,2 m.

Chalupa k pronajmutí poskytuje ubytování pro 2 až 11 osob ve 3 ložnicích.

Kapacita až 11 osob, jedna dvoulůžková ložnice (velká manželská postel) s jednou další postelí, obývací pokoj s dvěma lůžky, přístavek (tři lůžka), tři lůžka v podkrovní místnosti.

Povlečení postelí je součástí ubytování, není nikterak nutno brát si vlastní.

Koupelna se sprchovým koutem; záchod splachovací. V přístavku se navíc nachází druhá toaleta.

Ústřední teplovodní plynové vytápění.

V topné sezóně je k celkové ceně navíc účtována cena za topení dle skutečné spotřeby plynu (30,- Kč/m3).

Popis okolí

Od května do konce září je u chaloupky k dispozici bazén, který nabízí slušné rozměry k vodním radovánkám – 5 m x 3 m x 1,4 m. Nadzemní bazén je vyroben z moderního materiálu, má pevné dno a dva zabudované průhledy (vodotěsná okna).

Cyklistické stezky, bruslení, běžkové lyžování, sjezdařská škola (12 km).

Kolektivní i individuální sporty: líný tenis, badminton, kopaná.

Koupání, plavání a rybaření v blízkých rybnících.

Hluboké houbařské a borůvkářské lesy.

Potok a rybník přímo před chaloupkou.

Biokoridor Skřípov: Krajina v okolí obce Skřípov byla v průběhu posledního desetiletí moderně zkulturněna. Postupně zde vznikl fascinující biokoridor. Celek vynikajícím způsobem navazuje na dřívější krajinu a skýtá ideální podmínky pro zdejší faunu a flóru.

Westernové městečko: Nedaleko Boskovic se nachází jedinečné „městečko“ nabízející návštěvu autentického prostředí Divokého západu. Celodenní program nabízí spoustu zábavy nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro ty, kteří mají chuť se bavit v jakémkoliv věku.

Javoříčské a Mladečské jeskyně: Javoříčské jeskyně se nacházejí na střední Moravě asi 10 kilometrů západně od Litovle. Podzemní systém Javoříčských jeskyní vytváří komplikovaný komplex chodeb, dómů a propastí. Jeskyně vynikají překrásnou krápníkovou výzdobou, která je i v evropském kontextu výjimečná.

Koupaliště Stražisko: Koupaliště ve Stražisku je tradičním cílem letních kratochvil v celém regionu. Areál vybudovaný v letech 1966 – 1973 postupně prošel mnoha nutnými opravami a před nedávnem i rozsáhlou modernizací. Spuštěn byl například i solární ohřev vody, který umožnil prodloužit plaveckou sezónu až do podzimu.

Bouzov (pohádkový hrad): Hrad Bouzov stojí ve stejnojmenné vesnici jihozápadně od města Loštice. Působí dojmem dobře zachované středověké památky, jeho současná podoba však pochází z romantické přestavby z přelomu 19.a 20.století. Patří mezi nejnavštěvovanější památky v ČR a vyhledávaná místa filmařů.

Boskovice: Boskovice jsou město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, na hranicích Drahanské vrchoviny. Severozápadně od města leží vodní nádrž Boskovice a Přírodní park Řehorkovo Kořenecko. Historické jádro města včetně ghetta je od roku 1990 městskou památkovou zónou.

Javoříčko: Obec Javoříčko (něm. Jaworitsch), nacházející se necelých 19 km od Skřípova, je místní částí obce Luká na Litovelsku, asi 1 km od Javoříčských jeskyní. Současné malé osídlení je pozůstatkem velké osady, kterou 5.května 1945,podobně jako v roce 1942 Lidice, srovnalo se zemí přepadové komando SS.

Zkamenělý zámek: Zkamenělý zámek u Javoříčka se nachází 11 km od Skřípova, v krasové oblasti (Javořičské jeskyně) a je součástí Národní přírodní rezervace Špraněk. Jedná se o mohutné vysoké vápencové skalisko se vzácným rostlinstvem, které se zvedá do výšky 54m nad hladinou potoka.

Možnosti koupání: koupaliště Šebetov, koupaliště Jevíčko, koupaliště Velké Opatovice, koupaliště Stražisko, koupaliště Chronice, rybník Suchý, koupaliště Boskovice - Červenka , bazén Boskovice, přírodní koupaliště Městečko Trnávka, koupaliště Němčice, koupaliště Náměšť na Hané, koupaliště Letovice, koupaliště Nová Ves, lom sv. Anna Březina, koupaliště Rozstání.

Blízká lyžařská střediska: Kladky, Malé Hradisko.

Doplňující informace

Letní sezóna: 1. červen - 30. září
Minimální délka ubytování 2 noci.

Běžná sezóna - objekt / noc - 1600,- Kč (cena do 4 osob; každá osoba nad počet čtyř osob + 400,- Kč osoba / noc)
Letní sezóna - objekt / noc (červen - září) - 1800,- Kč (cena do 4 osob; každá osoba nad počet čtyř osob + 450,- Kč osoba / noc)
Děti do 3 let (vč.) mají pobyt zdarma.
V topné sezóně (či v případě nízkých venkovních teplot) bývá účtována cena plynu dle skutečné spotřeby za celý pobyt (30,- Kč/m3).
Ubytovací doba od 15:00 do 18:00 - v případě, že potřebujete přijet později, je nás nutno telefonicky kontaktovat.
Doba odjezdu do 11:00.

Chaloupka u Vejvodů

Chaloupka u Vejvodů

Skřípov 173,
Skřípov, Česká republika

Check in
od 15:00-18:00
Check out
do 11.00
Mazlíček
Ne
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Vnitřní terasa / zimní zahrada
Sprchový kout
TV
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Společenská místnost
Dětská postýlka

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Venkovní bazén
Pískoviště
Trampolína
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště
Gril

Okolí objektu

Oploceno
Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu
U rybníka

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Jízdárna
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Teambuilding, firemní akce
Rybolov (lovná vodní plocha v těsné blízkosti)
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Rodinné oslavy
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet