Wellness pobyty v Budapešti

Impozantní architektura, příjemná atmosféra a hned několik termálních lázní. To je Budapešť, perla na Dunaji, která v posledních letech okouzlila davy turistů. Hledáte-li ideální místo pro odpočinkovou dovolenou za příznivou cenu, vaše hledání je u konce. Wellness pobyt v Budapešti naplní vaše očekávání.

Načítám nabídky...
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Stáció na mě opravdu zapůsobil a rád jej s čistým svědomím doporučím každému, kdo by rád navštívil Budapešť. Je to záruka kvality, a navíc za skvělou cenu. Samotná Budapešť je moc hezká, prohlédnul jsem si centrum města, Országház, tedy budovu parlamentu, Rybářskou baštu a udělal jsem si i procházku po břehu Dunaje. K vidění je toho ale spousta, takže se sem určitě budu chtít ještě vrátit.”

Martin Dittert
Martin Dittert
Obchodní tým
Ověřeno Travelkingem

“Pobyt v Hotelu Aquincum mi jen dokázal, že Budapešť si jde užít i za horšího počasí. Na celodenní obchůzky nás připravila skvělá snídaně, ze které si vybere opravdu každý. Po návratu na nás pak čekaly termální bazény, které nás příjemně prohřály. Pokoj byl velmi luxusní a na postelích se moc dobře spalo. Příjemným překvapením byla také láhev červeného vína, kterou jsme si vychutnaly za výhledu na noční Dunaj. Z okolních výletů rozhodně doporučuji navštívit Markétin ostrov, který se nachází přímo naproti hotelu. ”

Eliška Kordulová
Eliška Kordulová
Marketingový tým


Budapešť má jednu jedinečnou vlastnost. Dokáže vykouzlit úsměv na tváři každému, kdo do ní dorazí. Jak to dokáže? Nabídne mu především pohodovou atmosféru, bujarý noční život, příležitosti k poznávání kultury a historie, a především prvotřídní termální lázně. Wellness pobyt v Budapešti je tím, co potřebujete, když se necítíte ve své kůži. Vyrazte relaxovat a nechte se tu rozmazlit.

Budapešť – dokonalá kombinace poznávací a odpočinkové dovolené

Termální lázně Széchenyi, Gellért nebo třeba Lukács– v Budapešti nebudete vědět, kam se za relaxem vydat dřív. Město je přeplněno skvělými termálními koupališti, ve kterých si můžete dopřávat hýčkání po celý rok. Léčivá voda prospěje vašemu zdraví a vodní atrakce zase projasní vaši mysl. Vybírejte mezi hotely propojenými s lázněmi, ať můžete vzdálenost mezi bazénem a postelí urazit v pantoflích.

Moderní a luxusní ubytování najdete v Budapešti na každém rohu, stejně jako skvělé wellness zóny, ve kterých se můžete oddat bublinkám ve vířivce nebo teplu v sauně. Není tak divu, že Budapešť láká zamilované páry na soukromé wellness i romantické procházky po městě. Opomenout nesmíme ani výtečnou maďarskou gastronomii. Koupí pobytu s polopenzí tak rozhodně chybu neuděláte.

A co si při návštěvě Budapešti prohlédnout? Povinností je vidět budovu maďarského Parlamentu, Rybářskou baštu nebo Královský palác. Vynechat byste neměli ani návštěvu Markétina ostrova, kde vás nadchne až 30metrová zpívající fontána, která v noci září všemi barvami a představuje tak naprosto unikátní podívanou. S dětmi zamiřte do místní Zoologická a botanické zahrady, která je výjimečná tím, že se nachází v samém centru města.