Dovolená v Livignu

Horami obklopené luxusní letovisko slibuje skvělou dovolenou v létě i v zimě. Lyžování, horská turistika, cyklistika i vodní sporty se snoubí s wellness a výtečnou kuchyní. Vyberte si pobyt v italském Livignu a užijte si tu aktivní dovolenou s těmi nejkrásnějšími výhledy.

Načítám nabídky...

Vašemu výběru neodpovídá žádný pobyt, zkuste upravit zadaná kritéria.

V této lokalitě aktuálně nemáme žádné nabídky. Co se takhle nechat inspirovat našimi nejprodávanějšími pobyty?Horské městečko Livigno je jako stvořené pro všechny nadšené sportovce. Kdykoliv během roku vás tu čekají nekonečně příležitostí k aktivnímu vyžití. V zimě se proženete na zasněžených alpských svazích, v létě vyrazíte na pěší túry nebo šlápnete do pedálů na elektrokole. Nechybí ani wellness, které pro vás bude příjemným zpestřením sportovního dne.

Sportovci milují Livigno. Zamilujte si ho i vy!

Zimní sporty k Livignu neodmyslitelně patří. Vždyť jde taky o jedno z nejlepších lyžařských středisek v celé Evropě! Na lyžaře a snowboardisty tu čeká na 77 kilometrů sjezdovek, které obsluhuje 32 moderních lanovek a vleků. Sjezdové tratě jsou nezvykle široké, kvalitně upravované a díky nadmořské výšce 1 809–2 798 m tu není nouze o pořádnou sněhovou peřinu. O to své nepřijdou ani běžkaři, kteří si krásnou krajinou projedou na 40 kilometrech bílé stopy. Nechybí ani 3 snowparky, které patří k nejlepším v italských Alpách.

Ačkoliv je Livigno spojené především se zimní dovolenou, zábavu si tu užijete i v průběhu letních měsíců. Hory shodí sněhový kabát a zvou všechny milovníky pěší turistiky na jedinečné dobrodružství. Vyrazte třeba do Národního parku Stelvio nebo k ledovcovému jezeru Lago di Livigno.

Až se nabažíte horských panoramat, vraťte se na své ubytování a dopřejte si zasloužený relax v hotelové wellness zóně. Ať už si vyberete vířivku nebo saunu, báječně si zarelaxujete v soukromí. Za to vám poděkují jak vaše unavené svaly po zátěži, tak mysl, která touží po troše klidu.