Dovolená v Livignu

Horami obklopené luxusní letovisko slibuje skvělou dovolenou v létě i v zimě. Lyžování, horská turistika, cyklistika i vodní sporty se snoubí s wellness a výtečnou kuchyní. Vyberte si pobyt v italském Livignu a užijte si tu aktivní dovolenou s těmi nejkrásnějšími výhledy.

Načítám nabídky...


Horské městečko Livigno je jako stvořené pro všechny nadšené sportovce. Kdykoliv během roku vás tu čekají nekonečně příležitostí k aktivnímu vyžití. V zimě se proženete na zasněžených alpských svazích, v létě vyrazíte na pěší túry nebo šlápnete do pedálů na elektrokole. Nechybí ani wellness, které pro vás bude příjemným zpestřením sportovního dne.

Sportovci milují Livigno. Zamilujte si ho i vy!

Zimní sporty k Livignu neodmyslitelně patří. Vždyť jde taky o jedno z nejlepších lyžařských středisek v celé Evropě! Na lyžaře a snowboardisty tu čeká na 77 kilometrů sjezdovek, které obsluhuje 32 moderních lanovek a vleků. Sjezdové tratě jsou nezvykle široké, kvalitně upravované a díky nadmořské výšce 1 809–2 798 m tu není nouze o pořádnou sněhovou peřinu. O to své nepřijdou ani běžkaři, kteří si krásnou krajinou projedou na 40 kilometrech bílé stopy. Nechybí ani 3 snowparky, které patří k nejlepším v italských Alpách.

Ačkoliv je Livigno spojené především se zimní dovolenou, zábavu si tu užijete i v průběhu letních měsíců. Hory shodí sněhový kabát a zvou všechny milovníky pěší turistiky na jedinečné dobrodružství. Vyrazte třeba do Národního parku Stelvio nebo k ledovcovému jezeru Lago di Livigno.

Až se nabažíte horských panoramat, vraťte se na své ubytování a dopřejte si zasloužený relax v hotelové wellness zóně. Ať už si vyberete vířivku nebo saunu, báječně si zarelaxujete v soukromí. Za to vám poděkují jak vaše unavené svaly po zátěži, tak mysl, která touží po troše klidu.