• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 250 - 350 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Hotel Morris **** je synonymem luxusu

Užijte si wellness pobyt v Hotelu Morris **** v České Lípě, který patří pod věhlasnou značku Morris. Kvalitní služby a luxusní ubytování jsou zde zaručeny. Pokoje jsou zařízeny nábytkem v anglickém stylu a odpovídají standardu 4*. Samozřejmostí je i vlastní sociální zařízení, TV/SAT, telefon a minibar.

Restaurace Morris s atriovým výhledem vás zaručeně oslní středozemní kuchyní a na své si přijdou i milovníci české kuchyně, kteří si pochutnají ve staročeské restauraci Moravanka. Na dezert zajděte do kavárny Marilyn a nebo poseďte ve vinném sklípku.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Vendula B.)

Prostředí hotelu se mi velmi líbilo a vše odpovídalo popisu, který jsem si přečetla na internetu. Obdrželi jsme vše co v bylo v našem balíčku uvedeno.

Skvělé (Marta K.)

Hotel je krásný, jak na zámku. Byly jsme obsluhovány panem Petrem Haincem. Ochotný číšník a s úsměvem po celý den.

Skvělé (Božena K.)

Prostředí hotelu bylo krásné, stravování a personál restaurace kvalitní. Služby Wellnesu - vířivka a sauna výborné, masáž čokoládová a bylinková pouze 20 min - mohla být delší, solná jeskyně-také asi 20 min, nic moc, už jsme byli v lepší vybavené solné jeskyni. Solárium jsme neabsolvovali a ani služby bazénu jsme nevyužili.