Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc máte k dispozici minigolf zdarma.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytování v nádherném údolí, v nejbližším okolí se dá využít nespočet možností na pěší túry. A po dlouhém dni jsem ocenil skvělou večeři i koupel v sudu s horkou vodou. Za mě jednička s hvězdičkou.”

David Šťastný - Vedoucí finančního týmu

O ubytování

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody v obci Kozlovice. Jen nedaleko budete mít oboru Hukvaldy (4,1 km), hrad Hukvaldy (5 km) či Palkovické hůrky (6,1 km). V zimě vás pak potěší fakt, že k nejbližšímu ski areálu Palkovice to budete mít 6,9 km, další ski areál Opálená pak necelých 18 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně televize, internetu a vlastní koupelny.

Na čem si pochutnáte?

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako koliba U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi - snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíli relaxace si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Něco navíc

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Na Mlýně

Kozlovice 130 , Kozlovice
Česká republika

+420 732 825 030

arealnamlyne@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček pouze v chatkách a na základě domluvy, pouze malé rasy (do 40 cm).
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,1 km
Sjezdovka
6 km

Tipy na výlet

Beskydy Tip na výlet

Malebné Moravskoslezské Beskydy se, jak název napovídá, nachází na pomezí Moravy a Slezska, a mezi návštěvníky se těší čím dál větší oblíbenosti. Není divu - hory a lesy, památky, krásná příroda i spousta aktivit - Beskydy mají opravdu co nabídnout.

Co určitě musíte vidět v Beskydech:

  • Lysá hora
  • Pustevny
  • Technické muzeum Tatra Kopřivnice

Turisté a cyklisté by si ale neměli nechat ujít ani vrchol Velkého Javorníku, Bílou či Radhošť se sochou bájného Radegasta, milovníci památek a historie zase Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm, Štramberk neboli Valašský betlém, hrad Hukvaldy či Frýdecký zámek. Významným je také město Příbor, kde se narodil lékař-neurolog a zakladatel psychoanalýzy Sigmund Freud a kde se také dodnes nachází jeho rodný dům.

Více informací
Pustevny
Jurkovičova rozhledna
Stezka Valaška