Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc máte k dispozici minigolf zdarma.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytování v nádherném údolí, v nejbližším okolí se dá využít nespočet možností na pěší túry. A po dlouhém dni jsem ocenil skvělou večeři i koupel v sudu s horkou vodou. Za mě jednička s hvězdičkou.”

David Šťastný - Vedoucí finančního týmu

O ubytování

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody v obci Kozlovice. Jen nedaleko budete mít oboru Hukvaldy (4,1 km), hrad Hukvaldy (5 km) či Palkovické hůrky (6,1 km). V zimě vás pak potěší fakt, že k nejbližšímu ski areálu Palkovice to budete mít 6,9 km, další ski areál Opálená pak necelých 18 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně televize, internetu a vlastní koupelny.

Na čem si pochutnáte?

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako koliba U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi - snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíli relaxace si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Něco navíc

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Na Mlýně

Kozlovice 130 , Kozlovice
Česká republika

+420 732 825 030

arealnamlyne@seznam.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček pouze v chatkách a na základě domluvy, pouze malé rasy (do 40 cm).
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,1 km
Sjezdovka
6 km

Tipy na výlet

Lyžování v Beskydech Tip na výlet

Turisticky atraktivní chráněná krajinná oblast Moravskoslezských Beskyd a Javorníků nabízí spoustu špičkově vybavených lyžařských areálů s nejmodernějšími vleky. Do Beskyd se vyplatí zajet rovnou na pár dní, abyste mohli vyzkoušet co nejvíce ski areálů i běžkařských tratí. Pro návštěvníky jsou připraveny ski areály se sjezdovkami s umělým zasněžováním, které jsou pravidelně upravovány, nechybí ani dětské vleky či noční osvětlení pro večerní lyžování. Jistě vás potěší výborná dostupnost autobusem až k vlekům.

Kam na lyže v Beskydech?

  • Ski Malenovice má k dispozici 5 sjezdovek, nechybí večerní osvětlení, dětský park a lyžařská školka.
  • Ski areál Bílá je unikátní tím, že kromě sjezdovek si užijete také běžkařské tratě, na které je přímo napojen.
  • Ski areál Soláň je zaměřený především na rodiny s dětmi a pyšní se sjezdovkou ve výšce 816 m n. m.
  • Ski areál Opálená nabízí kromě dětského parku, snowparku a dvou sjezdovek také lyžařskou školu a půjčovnu lyži.
  • Ski areál Synot - Kyčerka se může chlubit 2,5 km sjezdových tratí s 9 vleky, které jsou schopny odbavit až 6,5 tisíc osob každou hodinu.
  • Ski areál Razula propojuje společným skipasem 6 lyžařských areálů: Kohútka, Kyčerka, Karolinka, Jezerné a Machůzky.
Více informací
Ski areál Palkovice
Ski Opálená
Technické muzeum Tatra