Máte chuť na netradiční dovolenou po Česku? Vydejte se do Beskyd a ubytujte se v areálu Na Mlýně, kde vás čekají luxusní pokoje v podkroví mlýna, bohatá polopenze a privátní wellness v relaxační bečce a sudové finské sauně. Navíc máte k dispozici minigolf zdarma.

Ověřeno Travelkingem

“Krásné a stylové ubytování v nádherném údolí, v nejbližším okolí se dá využít nespočet možností na pěší túry. A po dlouhém dni jsem ocenil skvělou večeři i koupel v sudu s horkou vodou. Za mě jednička s hvězdičkou.”

David Šťastný - Vedoucí finančního týmu
Osobně ověřeno v: Červnu 2020

O ubytování

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody v obci Kozlovice. Jen nedaleko budete mít oboru Hukvaldy (4,1 km), hrad Hukvaldy (5 km) či Palkovické hůrky (6,1 km). V zimě vás pak potěší fakt, že k nejbližšímu ski areálu Palkovice to budete mít 6,9 km, další ski areál Opálená pak necelých 18 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně televize, internetu a vlastní koupelny.

Na čem si pochutnáte?

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako koliba U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi - snídaně formou bufetu a večeře o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíli relaxace si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Něco navíc

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Na Mlýně

Na Mlýně

Kozlovice 130 , Kozlovice
Česká republika

Provozuje společnost:
MLÝN KOZLOVICE s.r.o. IČ: 17096642


+420 606356515

kozlovicky.mlyn@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna

Okolí ubytovacího zařízení

Zastávka
1,1 km
Sjezdovka
6 km