• Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v mlýně v Beskydech

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody. Rozkládá se na pravém břehu říčky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek.

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně TV a sociálního zařízení.

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako restaurace U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi.

Wellness i dobová vesnička

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíle relaxu si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Ladislav K.)

Vše bylo perfektní, včetně obsluhy i služeb. Jen to počasí nám moc nevyšlo, ale i přesto jsme si to užily.

Skvělé (Lucie D.)

Pobyt byl super, jídlo bylo úžasné, celkově prostřední hotelu taky, je to velmi milé, taková samota člověk si vážně užije romantický víkend. Jediná naše výtka byla taková, že soukromý wellness nebyl zas až tak soukromý. Sauna ano, ale venkovní káď byla v prostoru mezi chatkami, takže kolem normálně procházeli lidi a ještě vedle sebe ty kádě byli dvě, takže vedle nás byl ještě jeden pár.

Vynikající (Miroslav Z.)

Velmi spokojeni, strava výborná wellness na úrovni a krásné retro prostředí.