• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (malá plemena), 200 Kč/noc (velká plemena)

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v mlýně v Beskydech

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody. Rozkládá se na pravém břehu říčky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek.

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně TV a sociálního zařízení.

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako restaurace U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi.

Wellness i dobová vesnička

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíle relaxu si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Věra H.)

Personál hotelu je velmi příjemný, se vším nám vyšli vstříc. Strava byla výborná, jen ten minigolf by mohl být v lepším stavu a doporučovali bychom pro letní dny bazén.

Vynikající (Šárka ?.)

Prostředí hotelu nádherné, vyšperkované, nic nechybělo, služby nadstandartní a personál velmi ochotný, milý a vstřícný. Zatím jsem se nikdy nesetkala s téměř domácím prostředím...vřele doporučuji.

Vynikající (Renata S.)

Nádhera, paráda, samí pozitiva:-). Personál skvělý, kuchař na jedničku s hvězdičkou! Prostě pohádka. Jako bonus modrá obloha.