• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc (malá plemena), 200 Kč/noc (velká plemena)

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Komfortní ubytování v mlýně v Beskydech

Areál Na Mlýně je stylovým místem k odpočinku uprostřed beskydské přírody. Rozkládá se na pravém břehu říčky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hůrek.

Ubytováni budete v podkroví hlavní budovy mlýna z 16. století nebo v chatkách, které nabízí dvoulůžkové pokoje či mezonet pro pět osob. Pokoje jsou jak se patří stylově zařízené, poskytují však i veškerý komfort včetně TV a sociálního zařízení.

Spodní patro mlýna je přístupné veřejnosti, stejně jako restaurace U Mlynářky, kde domácí kuchyni skvěle doplňují kvasnicové speciály z Kozlovic. Vy se tu můžete těšit na bohatou polopenzi.

Wellness i dobová vesnička

Nově byly v areálu instalovány sauny v dubových sudech s ochlazovacími bazénky se studniční vodou. Chvíle relaxu si dopřejete i v Kozlovických bečkách s vodou o teplotě 39 °C.

Procházejte se po malebných zákoutích s rybníčky, mlýnskými náhony, záhony či kapličkou sv. Floriana. V areálu vás také čekají dobová stavení, kovárna, bednárna či venkovní posezení u grilu. Zahrát si můžete minigolf nebo venkovní šachy.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Romana V.)

Všichni a vše dokonalé. Velice moc děkujeme!!

Vynikající (Zuzana K.)

Prostředí odpovídá fotografiím, ubytování super. Nečekali jsme, že budeme v chatce, kde je podlahové topení :) :) . Chaty čisté a voňavé :) . Majitelé byli velice sympatičtí a všichni z personálu ochotní a příjemní. Jen v případě polopenze bych raději uvítala možnost výběru, případně informovanosti, jaké jídlo bude. Nebyl aby špatná možnost si připlatit a vybrat z běžného jídelního lístku.

Vynikající (Kateřina K.)

Pobyt Na Mlýně v Kozlovicích se nám moc líbil. Chatky jsou udržované a čisté. Personál velice příjemný a ochotný. Strava byla uspokojivá - dle možností zařízení. Moc se nám líbilo na hradě Hukvaldy.