• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 150 Kč/den

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Dovolená v Beskydech s grilováním

Oblíbené Apartmány Celnica ve Velkých Karlovicích jsou skvělou volbou pro všechny milovníky relaxu a krásné přírody. Ubytováni budete v pohodlných apartmánech vybavených vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí a WiFi připojením. V některých apartmánech najdete také kuchyňku pro přípravu jídel.

Chutná polopenze s bufetovými snídaněmi a servírovanými večeřemi na vás čeká ve stylově zařízeném Hostinci u Valchářů. Zdejší vlajkovou lodí jsou grilované speciality všeho druhu, využít navíc můžete i speciální grilovací domeček.

Ve wellness koutku můžete relaxovat ve vířivce či infrasauně, ideální pro regeneraci unaveného svalstva.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Blanka P.)

Prostředí krásné, strava výborná, wellness skvělý a personál též.

Skvělé (František D.)

Ubytovanie bolo super - mali sme veľký apartmán s kuchyňou. Strava nám chutnala a personál bol príjemný.

Dobré (Marika H.)

UBYTOVÁNÍ: Dost nás s partnerem zklamalo. Nejsme nijak náročný a neočekávali jsme žádný luxus, ale pořádek na pokoji jim moc nic neříkal. Třeba takový odpadkový koš zapatlaný od marmelády, nebo pokoj jen lehce zametený, aby se neřeklo. V koupelně také nic moc velký úklid před námi neproběhl. Nábytek se dost podobal jako někde na intru ve škole. Hlavně ale, že byla na pokoji TV… JÍDLO: Dobré a opravdu teplé po celou dobu pobytu. PERSONÁL: Ochotný, vstřícný jednání. Snažili se  WELLNESS: Žádné wellness nakonec nebylo. Ze začátku pobytu, jsme se o tom s majitelem penzionu chtěli bavit a bylo nám řečeno, že vířivka je mimo provoz a že se možná bude napouštět ke konci týdne. Tak se ale nestalo a ani se nám již o tom majitel penzionu nezmiňoval.