V Penzionu Stonožka nedaleko Karlovy Studánky se můžete těšit na pohodový pobyt s ubytováním v originálním obytném sudu. Těšte se na nové wellness s venkovním bazénem, saunou a vířivkou. Dítě do 12 let má pobyt s vámi zdarma.

O ubytování

Nově zrekonstruovaný Penzion Stonožka leží přesně mezi Vrbnem pod Pradědem (4 km) a Karlovou Studánkou (3 km) ve vesničce Ludvíkov, jde tedy o to nejlepší umístění, ať už chcete aktivní nebo relaxační dovolenou. Praděd je odtud vzdálený 11 km, kde si v zimě navíc také skvěle zalyžujete.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 8 pohodlných pokojů, anebo ve stylových obytných dřevěných sudech (dle varianty) s vlastním sociálním zařízením. Součástí pokojů jsou pohodlná lůžka a televize.

Na čem si pochutnáte?

V moderní restauraci si každé ráno pochutnáte na snídani a později také na večeři o dvou chodech.

Kde budete relaxovat?

Pokud rádi relaxujete, určitě navštívíte Thermal park v Hotelu Džbán *** a dopřejete si hodinu uvolňující koupel v sudu. Ke koupelím se používá minerální voda z léčivého pramene Maxmilián, který pramení přímo v útrobách hotelu. Každý koupací sud s vířivkou má kapacitu 8 osob. Kromě toho najdete v Thermal parku i saunu a ochlazovací káď.

V hotelovém wellness centru nabízí různé masáže, zábaly, vibrosaunu, vířivku či koupele (bylinné, uhličité, vitální).

Něco navíc

Večer si můžete zpestřit kulečníkem.

Penzion Stonožka

Penzion Stonožka

Ludvíkov 78 , Ludvíkov
Česká republika

+420 734 428 536

info@penzionstonozka.cz

Check In
14:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma
Vířivka
Restaurace

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
5 km
Zastávka
10 m
Sjezdovka
0,3 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz.Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Hora Praděd
Hora Praděd
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava