Chcete si užít aktivně strávenou dovolenou uprostřed Jeseníků? Ubytujte se v Hotelu Centrum Stone ***, vychutnejte si skvělou snídani i dvouchodové večeře a vydejte se poznávat ta nejznámější místa – Praděd, lázně Karlova Studánka a další. Využít můžete fitness centrum a za příplatek i wellness přímo v hotelu.

O ubytování

Centrum Stone Hotel & Sport *** najdete v horní části Vrbna pod Pradědem, ve směru na Karlovu Studánku a Jeseník, a nabídne vám krásný výhled na okolní krajinu. Krásné prostředí Jeseníků přeje zejména výletům pěšky, na kole či na běžkách a v zimě také sjezdovému lyžování.

Nadšení výletnici jistě rádi pokoří horu Praděd (17,5 km) se slavným televizním vysílačem, nebo se vydají objevovat krásy chráněné krajinné oblasti Jeseníky, která hotel obklopuje. Ta okouzlí hustými lesy i pohádkovými rašeliništi. Vyrazit můžete třeba k umělému vodopádu v Karlově Studánce (9,2 km) nebo k vodopádům Bílé Opavy (14,2 km). Prozkoumejte také neobvyklé skalní útvary Kazatelny (16 km), odkud uvidíte až na Kralický Sněžník.

A nudit se rozhodně nebudete ani v zimě. Lyžařský areál SKI Annaberg leží jen 8,5 km od Centra, v okruhu 20 km potom najdete ještě další oblíbená lyžařská centra – Pradědovu arénu (9 km), Ski areál Praděd (18,4 km), Ski areál Kopřivná (14,4 km), Ski areál Myšák (18,1 km), Ski areál Klobouk (20,3 km) a jiné. Nechybí ani pravidelně udržované běžecké tratě, v okolí Vrbna si jich můžete projet přes 50 km.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 18 komfortních pokojů. Každý pokoj je vybavený LCD televizí, WiFi připojením a vlastní koupelnou.

  • Dvoulůžkový pokoj zahrnuje manželskou postel a psací stůl či stolek s křesly k posezení.

  • Třílůžkový pokoj je vybavený manželskou postelí, jednolůžkem a pracovním stolem.

Na čem si pochutnáte?

Stylová hotelová restaurace pojme až 60 hostů a nabízí pestrý sortiment jídel, včetně variant vhodných pro děti, vegetariány i milovníky zdravé výživy.

Kde budete relaxovat?

Za relaxací zamiřte do wellness. To zahrnuje vířivku, finskou saunu, infra sauna, parní saunu a také solárium, které si můžete dopřát za příplatek.

Něco navíc

Dominantou hotelu Centra Stone je zábavní centrum. Najdete zde dvě bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, ping-pong i posilovnu. Sportovní fanoušci ocení posezení v baru a sledování sportovních přenosů na velkoplošné TV.

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Centrum Stone Hotel & Sport ***

Sadová 123 , Vrbno pod Pradědem
Česká republika

Provozuje společnost:
CENTRUM STONE s.r.o. IČ: 26879999


+420 777 726 021

petr.kamensky@kamensky.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vířivka
Sauna
Restaurace
Lyžárna
Fitness
Wellness

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
0,5 km
Sjezdovka
0,9 km
Běžkování
0,9 km

Tipy na výlet

Jeseníky

Jeseníky Tip na výlet

Takzvanou Jesenickou oblast na severu Moravy tvoří nejvyšší moravské pohoří Hrubý Jeseník spolu se svým podhůřím Nízkým Jeseníkem, Kralickým Sněžníkem a Rychlebskými horami. Chráněná krajinná oblast Jeseníky však zahrnuje pouze Hrubý Jeseník s přilehlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Nejvyšším a nejznámějším bodem Jeseníků je Praděd s výškou 1 491 m n.m. Tyto krásné hory nabízí uprostřed podmanivé přírody s čistým vzduchem stovky značených tras pro pěší i cyklisty, najdete tu ale také vyhlášená zimní střediska, lázně, relaxační centra i památky.

Největší lákadla Jeseníků:

  • Praděd
  • Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Při svých procházkách byste ale neměli minout ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorském sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniště Skřítek či Rejvíz. Pokud do Jeseníků míříte spíše za odpočinkem, navštivte třeba Termální lázně ve Velkých Losinách (kde si můžete zároveň udělat prohlídku Muzea papíru) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Více informací
Hora Praděd
Hora Praděd
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně
Stezka v oblacích Dolní Morava
Stezka v oblacích Dolní Morava