Vydejte se na pobyt do krásných Karlových Varů a ubytujte se v klidné okrajové části města v Penzionu Fan ***. Ubytováni budete v komfortních pokojích a těšit se můžete na kontinentální snídaně. Parkováni i WiFi připojení je zdarma.

O ubytování

Penzion Fan *** se nachází v okrajové části Karlových Varů a nabízí příjemné ubytování mimo ruch hlavních turistických ulic. Na nejznámější karlovarská místa se stačí vydat přes řeku Ohři. Přes krásné parky jako Smetanovy sady (1,7 km) či Dvořákovy sady (2 km) tak dojdete až na Sadovou kolonádu (2,2 km) a Mlýnské nábřeží (2,5 km). Přes Tržní kolonádu (2, 7 km) se dostanete na slavnou Vřídelní kolonádu (3 km) s pramenem Vřídlo. Jako na dlani uvidíte celé lázeňské město z některé z mnoha okolních vyhlídek. Oblíbená je například vyhlídka Tři kříže (2,5 km), rozhledna Diana (4 km) či Jelení skok (3 km). Při návštěvě Karlových Varů byste rozhodně neměli minout působivou budovu Grandhotelu Pupp (3,5 km). Oblíbené je také sklářské muzeum Moser (4 km) a Muzeum Jana Bechera (2 km).

V zimě možnosti aktivit rozšiřují zimní sporty v nedalekých skiareálech na Božím Daru (24 km), na Klínovci (26 km) nebo v Jáchymově (18 km).

Kde budete spát?

Ubytováni budete ve dvoulůžkovém pokoji s prostornou postelí s antialergickými polštáři a přikrývkami. Součástí pokoje je vybavená kuchyňská linka s chladničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickou plotýnkou a nádobím. K vybavení dále patří televize, WiFi připojení a rádio. Najdete zde také vlastní koupelnu se sprchou. Fén je možné zapůjčit na recepci.

Na čem si pochutnáte?

Každé ráno si vychutnáte rozšířenou kontinentální snídani.

Cestujete s dětmi?

Pro malé hosty jsou k dispozici dětské postýlky i židličky.

Penzion Fan ***

Penzion Fan ***

U Trati 57/5 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Lyžárna

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2,9 km
Vzdálenost od lázní
2,9 km
Zastávka
100 m

Tipy na výlet

Karlovy Vary

Karlovy VaryTip na výlet

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Více informací
Tržní kolonáda
Tržní kolonáda
Rozhledna Diana
Rozhledna Diana
Muzeum Jana Bechera
Muzeum Jana Bechera