Bečov nad Teplou

Bečov nad Teplou leží v krásné přírodě Slavkovského lesa nedaleko Karlových Varů. Cestou z unikátního hradu a zámku Bečov se projděte přes historické jádro města, které bylo právem prohlášeno za městskou památkovou zónu. najdete tu třeba budovu radnice, kostel sv. Jiří či Starou poštu z 18. století, která kdysi sloužila jako stanice poštovních dostavníků a zároveň jako zájezdní hostinec.

Na břehu řeky Teplá navštivte botanickou zahradu s bohatou kolekcí rostlin z každého světadílu. Dnes v botanické zahradě kvete více než 1 300 druhů rostlin, vzácné jehličnany, košaté listnaté stromy i keře a stovky druhů menších rostlinek.

Nadšence rychlých strojů zas potěší návštěva Muzea motocyklů, které se pyšní více než 50 kusy historických motorek. Krásný výhled na město, jeho okolí i hrad Bečov budete mít z vyhlídky s terasou. Zajímavá je také naučná stezka Šibeniční vrch, která vede kousek od Bečova nad Teplou přes Slavkovský les.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Západní Čechy

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Státní hrad a zámek Bečov nad Teplou
Slavkovský les
Svatošské skály
Klášter Teplá
Hrad Loket
Vánoční dům

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet