Dopřejte si jedinečný zážitek v podobě pobytu na Zámečku Kaliště *** s polopenzí, která se podává ve stylové restauraci. Těšte se také na láhev vína a vstup do infrasauny. V zámečku najdete i vinárnu s krbem a udírnou ukrytou v kapli.

O ubytování

Užijte si jedinečný pobyt v Zámečku Kaliště ***, který je postaven v loveckém stylu. Najdete ho na břehu řeky Sázavy v Posázaví v regionu Ladův kraj a jen 25 minut jízdy od Prahy. V okolí Zámečku naleznete spousty výletních cílů, např. zámky Český Šternberk (20 km), Štiřín (26 km) či Zámek Konopiště (27). Přímo okolo Zámečku Kaliště vede cyklostezka Ladovým krajem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 pokojů s komfortním vybavením, WiFi připojením, televizí a vlastním či sdíleným sociálním zařízením (dle kapacit).

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci si pochutnáte na servírovaných snídaních a večeřích o dvou chodech, večer můžete posedět v zámecké vinárně s krbem. V létě je k dispozici zahrádka se zámeckou kaplí, kde je umístěna udírna a gril. Toužíte po romantice? Dopřejte si večeři u kulatého stolu v intimní atmosféře, kterou nabízí zámecká věž.

Kde budete relaxovat?

V létě je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Přímo na pokoji můžete relaxovat při masáži, kterou je možné doobjednat.

Zámeček Kaliště ***

Poddubí 55 , Kaliště
Česká republika

+420 733 356 850

provozni@zamecek-kaliste.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zahrnuto v ceně

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km