Dopřejte si jedinečný zážitek v podobě pobytu na Zámečku Kaliště *** se snídaněmi či polopenzí, která se podává ve stylové restauraci. Těšte se také na venkovní bazén, který přijde v létě vhod, a možnost vstupu do sauny či zapůjčení koloběžek. V zámečku najdete i vinárnu s krbem a udírnou ukrytou v kapli.

O ubytování

Užijte si jedinečný pobyt v Zámečku Kaliště ***, který je postaven v loveckém stylu. Najdete ho na břehu řeky Sázavy v Posázaví v regionu Ladův kraj a jen 25 minut jízdy od Prahy. V okolí Zámečku naleznete spousty výletních cílů, např. zámky Český Šternberk (20 km), Štiřín (26 km) či Zámek Konopiště (27). Přímo okolo Zámečku Kaliště vede cyklostezka Ladovým krajem.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom z 11 pokojů s komfortním vybavením, WiFi připojením, televizí a vlastním či sdíleným sociálním zařízením (dle kapacit).

Na čem si pochutnáte?

Ve stylové restauraci si pochutnáte na servírovaných snídaních, večer můžete posedět v zámecké vinárně s krbem. V létě je k dispozici zahrádka se zámeckou kaplí, kde je umístěna udírna a gril. Toužíte po romantice? Dopřejte si večeři u kulatého stolu v intimní atmosféře, kterou nabízí zámecká věž**.

Kde budete relaxovat?

V létě je k dispozici venkovní vyhřívaný bazén se slanou vodou. Přímo na pokoji můžete relaxovat při masáži, kterou je možné doobjednat.

Cestujete s dětmi?

Pro děti je k dispozici dětské hřiště se spoustou atrakcí - skluzavky, kolotoč, pískoviště, domeček, indiánsky stan.

Něco navíc

Dospělé zase jistě nadchne sportovní hřiště, kde si mohou zahrát badminton, stolní tenis, nohejbal či košíkovou. V areálu hotelu najdete také Muzeum zemědělských strojů, které si můžete zdarma prohlédnout.

Zámeček Kaliště ***

Zámeček Kaliště ***

Poddubí 55 , Kaliště
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,8 km
Zastávka
0,4 km

Tipy na výlet

Posázaví

PosázavíTip na výlet

Region Posázaví, který milují vodáci i turisté, se nachází na pomezí Vysočiny a Středočeského kraje, podél řeky Sázavy, která svým tokem meandruje stále hlouběji zaříznutým kaňonem. A není divu - romantická oblast, kterou ve svých knihách popisoval i Jaroslav Foglar, nabízí spojení krásné přírody, historických památek i aktivního odpočinku.

Co byste v Posázaví určitě neměli minout:

  • Hrad Český Šternberk
  • Číhošť
  • Zámek Konopiště

Za pozornost ale stojí také další zajímavé turistické cíle, jako je například město a hrad Ledeč nad Sázavou či Týnec nad Sázavou, zámek a vojenské muzeum Lešany, Sázavský a Želivský klášter.

A pro fanoušky vlaků a železnice může být krásným zážitkem také projížďka po malebné železniční trati tzv. Posázavského pacifiku, která především na dolním toku Sázavy překonává terénní překážky několika tunely.

Více informací
Sázavský kláštěr
Sázavský kláštěr
Centrum sklářského umění v Sázavě
Centrum sklářského umění v Sázavě
Zámek Konopiště
Zámek Konopiště