• Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček za poplatek 100 Kč/noc

  • Hotel je bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Poznejte kraj Karla Hynka Máchy

Navštivte kraj, který učaroval i jednomu z největších českých básníků, a nechte se také naplno pohltit malebnou krajinou kolem Máchova jezera, kde se odehrává i slavná báseň Máj.

Ubytování vás čeká v klidném prostředí městečka Doksy cca 10 minut chůze od jezera. Hotel Kamýk vám nabídne komfortní pokoje s vlastním sociálním zařízením. V prostorách recepce pak najdete bar se společenskou místností a v hotelové restauraci si zase pochutnáte na polopenzi.

Hodnocení od zákazníků

Standard (Ludmila Horníková H.)

Nejhezčí na tomto hotelu nedaleko od jezera bylo venkovní prostředí plné kytiček. Pokoje dost obyčejné, nábytek otlučený, starý, sice televize, ale už nějaký rok měla službu za sebou, na výběr ze čtyř zrnících programů. Služba Wi-Fi byla nedostupná, na dotazy recepční, zřejmě majitelky,proč nejde, nám tvrdila, že s připojením není problém. Leč opak je pravdou. Za celou dobu pobytu internet fungoval dvě hodiny. Pokud tuto službu v kuponu nabízí, očekávala bych že dnes tak celkem jednoduchá nabídka bude splněna. Stejně jako polopenze. V kuponu uvedeno, výběr večeře ze tří menu, ani toto nebylo splněno. K večeři nám přinesli plněný paprikový lusk s zřejmě včerejšíma ohřátýma bramborama. Ani druhý večer nebylo na výběr. Asi to měly zachránit lívanečky jako dezert. Při placení nápojů na konci pobytu sice všechno zaúčtovali, ale když jsem chtěla vystavit pokladní doklad, tak paní majitelka měla velký problém ho napsat. Paní byla velmi neochotná. Ne každý hotel si dovolí k hostům takto chovat. Takže tento hotel nedoporučuji, ač nejsem náročný zákazník.

Dobré (Ladislav S.)

Prostředí bylo fajn, zařízení bylo trochu zastaralé, chtělo by to trochu píle a napravit to, ale i tak se nám tam líbilo. :) Co se týká stravy, tak s tou jsme byli spokojeni tak napůl, pečivo trvdé, jenom bílé, nic celozrnného, malý výběr jídla, na to, že to jsou švédské stoly, jak jsme čekaly nějakou zeleninu, ovoce k snídani, sýry a tak...myslím, že to bylo kvůli tomu, že jsme to měli přes Váš portál, jinak by to asi bylo jiné, kdybychom to objednávali přes hotel.....wellness jsme bohužel neměli, v době letních prázdnin to neposkytují.

Skvělé (Ladislav K.)

Příjemná obsluha.