Navštivte v Česku ojedinělý hotel, který je součástí zábavního, naučného a relaxačního komplexu CENTRA BABYLON. Při ubytování ve WELLNESS HOTELU BABYLON **** v centru Liberce získáte vstup do liberecké zoo, ale především neomezený vstup do wellness na neuvěřitelné ploše větší než 1 000 m². Vypravit se můžete také k liberecké dominantě Ještěd.

O ubytování

Wellness Hotel Babylon **** nedaleko centra severočeského Liberce se vám zalíbí na první pohled svým moderním prostředím, komfortem a vysokou kvalitou služeb. Součástí komplexu nebývalých rozměrů je kromě hotelu také Wellness centrum, Aquapark, Lunapark, naučný iQPARK a science centrum iQLANDIA. Nudit se v libereckém Babylonu opravdu nebudete.

Kde budete spát?

V útulném pokoji Superior najdete kromě pohodlné postele, televize se satelitem a WiFi také trezor, telefon s přímou provolbou a fén ve vlastní koupelně.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci pro vás bude každé ráno připravena snídaně ve formě bufetu a tímto způsobem se zde podávají i večeře, které si můžete připlatit. Přímo v CENTRU BABYLON si můžete pochutnat na obědě či večeři v italské restauraci Nostalgia Restaurant, nebo v samoobslužné restauraci Jizerka.

Kde budete relaxovat?

Ve zrekonstruovaném Aquaparku se třikrát denně odehrává světelná laser show. Kromě bazénů s teplotou vody 27 - 30 °C, saunou, párou a obvyklých vodních atrakcí jako skluzavky, tobogány, jeskyně, divoká řeka a další zde najdete také vodní hrad, vodotrysky a gejzíry a tobogán Tornádo neboli adrenalinový Spacebowl. To vše v působivé atmosféře originálního steampunkového designu, do kterého je celý Aquapark stylizován.

Relaxační atmosféru dokonale navozuje už samotné prostředí Wellness centra ve stylu antických lázní. Naleznete zde vše potřebné k zaslouženému odpočinku od různorodých saun, bylinných inhalací a vířivek až po parní lázně, oxygenoterapii, tepidarium, Kneippovu koupel nebo solný důl. Svěřit se můžete také do rukou zkušených terapeutů a masérů, kteří nabízí široké spektrum masáží, zábalů, peelingů a koupelí.

Cestujete s dětmi?

V Lunaparku se koná pouť po celý rok. Oblíbený je klasický autodrom, kolotoče, houpačky, prolézačky a trampolíny, ale vyzkoušet můžete i netradiční simulátor divokého býka "Torro", atrakci Tagadea, která vám určitě pěkně zamotá hlavu, lezení na horolezecké stěně nebo Indoor adventure golf. Vynechat byste rozhodně neměli ani zábavně-naučný iQPARK a science centrum iQLANDIA. Od 30.7.2021 přibyla také novinka - Funpark zaměřený na děti do 15 let. Užít si tu mohou ninja arénu, střílecí hrad, skluzavky, vodopád či baby hernu.

Wellness Hotel Babylon ****

Wellness Hotel Babylon ****

Nitranská 415/1 , Liberec
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za 450 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětský koutek
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Konferenční místnost
Přednáškový sál
Baby friendly
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,4 km
Vzdálenost od lázní
11,1 km
Zastávka
100 m
Aquapark
10 m
Sjezdovka
5 km

Tipy na výlet

Liberec

LiberecTip na výlet

Liberec je město na severu Čech sahající svou historií do 13. století. Mnoho lidí si je spojí pouze s vysílačem Ještěd, město má ale své vlastní zajímavosti. Za jakýsi symbol obce můžeme považovat novorenesanční radnici, najdeme tu ale i krásné památky baroka a klasicismu.

Co byste neměli v Liberci minout:

  • Centrum Babylon
  • ZOO Liberec
  • Botanickou zahradu
  • Nezapomeňte ani na moderní vědecké centrum iQLANDII s Planetáriem, DinoPark nebo Technické muzeum.

Za relaxací zamiřte do aquaparku s wellness centrem, které je zařízené ve stylu antických lázní. Aquapark je součástí centra Babylon.

Více informací
Zoo Liberec
Zoo Liberec
Termální lázně Chrastava
Termální lázně Chrastava
Jizerské hory
Jizerské hory