Mladá Boleslav

Mladá Boleslav vám nedovolí propadnout nudě. Ve městě vzdáleném asi 50 km od Prahy, které je známé především pro sídlo automobilky Škoda, na vás čeká spoustu nevšedních zážitků. Začít můžete ve ŠKODA muzeu, kde si prohlédnete sbírku automobilů značek Laurin & Klement a Škoda a dozvíte se spoustu zajímavostí z automobilové historie. Podíváte se však i do současnosti, a to díky unikátní exkurzi do výrobního provozu závodu. U technických záležitostí můžete zůstat a pokračovat rovnou do Leteckého muzea Metoděje Vlacha, kde se seznámíte s historií letectví.

Spokojení tu však budou nejen milovníci letadel a aut, ale i příznivci historie. Nadchne je především hrad Mladá Boleslav s muzeem a výstavou Venkov v proměnách času. Objevíte tu také šest krásných kostelů, z nichž za návštěvu určitě stojí poutní místo kaplička Boží Voda nebo kostel sv. Havla.

Co ještě v Mladé Boleslavi podniknout?

  • navštívit hrad Michalovice
  • zajít do botanické zahrady a mini zoo
  • vyšplhat na vyhlídkovou věž staré radnice
  • relaxovat na koupališti Mladá Boleslav

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Střední Čechy

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet