K venkovnímu zázemí pak patří multifunkční hřiště, dětské hřiště, venkovní posezení a ohniště s krbem a možností grilování. Venkovní zábavu slibují ale především zdejší hory, tak neváhejte vyrazit na Šerák či Praděd.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Karel B.)

Tomuto hotelu nemám co vytknout, vše bylo opravdu super, čistý a krásný interiér, pokoj čistý a útulný. Co jsme si opravdu užili byla vířivka a bazén a to jsme tam byli s dvěma dětmi.Co ještě musím pochválit je jídlo a hlavně snídaně, bylo opravdu si z čeho vybírat a obsluha všichni moc fajn. Mohu jen doporučit!

Vynikající (Natálie ?.)

Prostředí hotelu bylo velmi útulné, se stravou jsme byli nadmíru spokojeni. Privátní wellness bylo podle našich představ. Typy na výlet: Praděd, Karlova studánka, Jeskyně na Pomezí, Jeskyně na Špičáku.

Vynikající (Pavlína K.)

Krásné místo, skvělý wellness, nesmírně ochotná a příjemná obsluha, pěkné pokoje. Spousta příležitostí k procházce, v zimě lyže.

Vynikající (Dana M.)

Penzion je velmi útulný. Všude čisto, přátelská atmosféra. Wellness perfektní, privátní podle rozpisu. Strava - klasická česká kuchyně. Byli jsme zde o Vánočním pobytu a jídla bylo více než dost, pěkně připravené.

Skvělé (jiří K.)

Prostředí hezké, bazén miniaturní k nepoužití, jídlo výborné, personál průměrný, uklizečka nevychovaná, koupelna výborná prostorná, spaní naopak nevhodně malé bez přístupu, absence zásuvky na PC ke stolku.

Skvělé (Marie K.)

Penzion v částečné rekonstrukci. Pokoj čistý a voňavý, strava výborná, hezké wellness a milý personál.