Popis ubytování

Chata na břehu krásného rybníka, lze pronajmout i vedlejší menší a levnější chatu pro 4 osoby, nebo obě s možností koupání, rybaření a půjčení loďky. (revír: Rakovec 2) Téměř celý příjezd k chatám je po asfaltové komunikaci s možností parkování na vlastním oploceném pozemku. Vstup do chaty je z terasy do zádveří, odtud možno na záchod s umyvadlem, do pokoje nebo kuchyně a dalšího pokoje a obýváku. Po strmém schodišti vystoupáme do spojené ložnice (s jedním balkonkem) v první části dvojlůžko a ve druhé tři samostatná lůžka s nočními stolky a lampičkami. Jako přistýlky lze použít 3 skládací pohovky v obýváku nebo dvojlůžko v pokoji.

Na terase je k dispozici zahradní nábytek. Součástí zastřešeného posezení s venkovním krbem jsou dětské houpačky. Venkovním schodištěm z terasy sejdeme k ohništi a venkovní solární sprše (úspora elektřiny na ohřev) a také do suterénu, kde je koupelna a garáž s možností uložení kol. V koupelně je umyvadlo, vana se sprchou. Ryby lze lovit přímo u chaty (20m) na povolenku MRS. (členům českého a slezského svazu lze hostenku vyřídit předem) Cena pobytu zahrnuje spotřebu vody. V ceně není zahrnuta spotřeba el. (6kč. kw) Platí se na místě dle spotřeby.

Popis okolí

Chata se nachází v menší chatové osadě na břehu rybníka. Celý pozemek s chatou je oplocen. Pro bezpečnost dětí jsou směrem k rybníku po zahradě dva ploty v každém je branka. Budova je zděná z prostornou terasou. K rybníku je přístup po vlastním pozemku po schodech. Rybník patří obci a ta ho pronajímá rybářskému svazu. Na protější straně rybníka je pláž a pozvolný vstup do vody i pro malé děti. K dispozici skluzavka do vody a kolotoč. Dno je pevné u chaty po 5 metrech od břehu po krk.

V okolí je vojenský bunkr, v lese rozcestí u významných třech smrků (2 km kde Svěrák natáčel Kuky se vrací i další pohádky), pěkný Podomský rybník (3 km), Jedovnický rybník (7 km), na protějši straně obce větrný mlýn a Opatovická přehradní nádrž (4 km). Za příznivých podmínek rostou hřiby a další houby v lese desítky m od chaty nebo i na vašem pozemku. Výlety autem jsou popsány na našich stránkách. Rybaření v rybníku je na povolenku MRS – mimo-pstruhový revír. Pro členy českého a slezkého r.svazu povolenka snadno dostupná.

Doplňující informace

Není-li dohodnuto jinak, je nástup zpravidla ve 14 hod. Ukončení pobytu v 10hodin. U mimo-sezoních víkendů je nástup i ukončení dle dohody. (třeba později). Doplatek se hradí nejpozději při nástupu v hotovosti.

Nástupy: v prázdninách jen týdenní pobyty s nástupy v sobotu ve 14 hod. a ukončením v 10 hod. Mimo prázdniny ( a v prázdninách posuny času ) dle dohody. Lze dokoupit závěrečný úklid za 500,-kč (není povinné, je možné po sobě uklidit sami). Doplatky elektřiny dle odběru (6 Kč kw),

50,-kč/den za menšího psa, kočku

50,-kč/den za jedenáctou a každou další osobu

50,- kč/den stan u chaty (jen převyšuje-li počet 10 ubytovaných)

Chata Káťa

Chata Káťa

Ruprechtov 1006,
Ruprechtov , Česká republika

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ne
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ne

Vnitřní vybavení

Sprchový kout
Vana
TV
DVD přehrávač
Rychlovarná konvice
Mikrovlnka
Chladnička
Mrazák
Pračka
Prostor na úschovu kol
Společenská místnost

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Krb venkovní
Pískoviště
Houpačka nebo jiné dětské hry
Zahradní nábytek
Ohniště

Okolí objektu

Oploceno
Travnatá plocha u objektu
Blízký les (do 100m)

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Přírodní koupání v blízkosti
Blízké veřejné koupaliště / bazén
Cykloturistické trasy
Rybaření
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Restaurace poblíž objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Převodem na účet

Tipy na výlet

Zámek Křtiny
Zámek Křtiny
Jeskyně Balcarka
Jeskyně Balcarka
Lom Luleč
Lom Luleč