Motýlí dům Papilonia v Brně

Objevte okouzlující svět motýlů přímo v centru Brna. Papilonia je motýlí dům pod umělým osvětlením, což je unikát dokonce i ve světovém měřítku. Panuje zde klima z oblastí přirozeného výskytu přítomných motýlů – tedy jako v džungli. Nádherná tropická zahrada je plná exotických motýlů z celého světa. Uvidíte zde stovky jedinců ze 30 druhů motýlů z Jižní a Střední Ameriky, Afriky, Asie či Oceánie. Každý den navíc přirozeně probíhá více jak 60 líhnutí k přímému pozorování.

Mezi návštěvníky a motýly nejsou žádné bariéry, a tak budou tato krásná zvířata poletovat všude kolem vás a budete si je moci prohlédnout z bezprostřední blízkosti.

Fotografování není v Papilonii nikterak omezeno, a tak si můžete pořídit vlastní obrázky těchto fascinujících tvorů. Pokud chcete zvýšit pravděpodobnost, že si na vás motýl sedne, doporučuje se nosit oblečení výrazných barev, například sytě žluté.

Otevírací doba:

  • 1.1. - 31.12. denně od 10:00 do 20:00 hodin

Vstupné:

  • 150 Kč/dospělí, 100 Kč/děti, 390 Kč/rodina (2 dospělí a 3 děti do 15 let)

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Jižní Morava, Brno

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Brněnské podzemí
Petrov
Brno
Moravské zemské muzeum
Náměstí Svobody
Kostel svatého Tomáše v Brně

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet