Wellness Infinit Maximus

Přímo u brněnské přehrady se ukrývá oáza odpočinku, kterou je vyhlášené Wellness Infinit Maximus. Nejvýraznějším prvkem wellness je 30 m velký termální bazén, který se nachází zčásti uvnitř a zčásti venku. Uvnitř je pak k dispozici i whirlpool s noční oblohou, venku pak další whirlpool tentokrát se slanou vodou. V bazénu i vířivce jsou zabudovány držáky na skleničky, takže si můžete relaxaci v horké vodě užít i s nápojem, který zakoupíte ve Fresh baru. Samozřejmostí je také odpočívárna doplněná krbem, venkovní lehátka určená k odpočinku i opalování a jedinečná houpací lehátka s výhledem na okolní přírodu.

V saunovém světě se ukrývá celkem 12 vnitřních a venkovních saun - sauna na jezeře s dokonalým výhledem, jeskynní svatyně s výhledem na jezírko, medová sauna, bylinná chýše, citrusová sauna, solná sauna, vulkáno sauna, saunový dóm, turecká parní lázeň, parní solná lázeň, vinný sklípek a Alchymistův sklep s krbovými kamny. Teplota v saunách je různá - od 40 °C až po 115 °C, takže saunování si užijí začátečníci i pokročilí. K ochlazení je připraveno nádherné venkovní jezírko s vodopádem, ale také ochlazovací bazénky, zážitkové sprchy, kbelíky s ledovou vodou a ledová tříšť. Nechybí ani Kneippova lázeň.

Otevírací doba:

  • 1.1. - 31.12. ve všední dny od 10:00 do 22:30 hodin a o víkendech od 9:00 do 22:30 hodin

Vstupné:

  • Vstup na 3 hodiny v závislosti na denní době vyjde na 420 - 560 Kč.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Jižní Morava, Brno

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí

Zapomněli jste heslo?

Získejte nové!

Můžete se přihlásit i pomocí sociální sítě:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Chci se registrovat

Nebo se zaregistrujte pomocí sociálních sítí:

Registrací prostřednictvím Facebooku či Google souhlasím s Obchodními podmínkami a potvrzuji, že jsem se seznámil/a se Zásadami ochrany osobních údajů.

Zapomněli jste heslo?

Nevadí! Stačí zadat váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoříte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet