Osobně ověřené nabídky

U nás v Travelkingu pobyty osobně ověřujeme a ručíme za to, že každý z nich bude stát za to.

Podle jakých kritérií pobyty ověřujeme?

  • Pobyt ověřil člen Travelking týmu

    Všechno jsme si vyzkoušeli a víme, co vám nabízíme.
  • Z pobytu se vracejí spokojení zákazníci

    Vážíme si vaší zpětné vazby. Hodnocení alespoň 4/5 je známka vaší spokojenosti.
  • Zákazníci si pobyt vybírají opakovaně

    Věříme, že pobyty, ke kterým se vracíte, jsou skutečně kvalitní.

Zámek Slavkov

Navštivte dějiště nejslavnější Napoleonovy bitvy a spojte výlet moravským venkovem s prohlídkou krásného slavkovského zámku. Barokní budova, které se přezdívá „malá Versailles“, rozhodně stojí za vidění, ať už kvůli svému architektonickému řešení, dobovému interiéru nebo malebnému okolí. Při prohlídce můžete obdivovat sál Předků, Rubensův sál a kapli sv. Kříže. Výjimečný je oválný Historický sál, v němž bylo po bitvě u Slavkova uzavřeno příměří mezi Francií a Rakouskem. V zámku, který je otevřený od března do prosince, se koná také spousta zajímavých výstav a jarmarků.

Při návštěvě zámku nevynechejte zámecký park komponovaný ve stylu francouzských barokních zahrad. Kromě procházky si zde můžete i zasportovat. V informačním centru jsou k dispozici například sety na badminton, kroket, pétanque nebo lukostřelbu. Občerstvení je k dispozici v zámecké kavárně a restauraci, kde Vám na přání připraví i piknikový koš, který si můžete odnést do parku.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách: Jižní Morava

Tipy na výlet v okolí

Pokračováním prohlížení těchto stránek dáváte souhlas se zpracováním cookies v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů. OK