Chcete si užít jihomoravského vína a zároveň byste uvítali i wellness nebo masáž? Ve Wellness Hotelu U Langrů v Dolních Věstonicích najdete vkusné rodinné ubytování s výbornou polopenzí. Čeká vás tu vstup do wellness s vířivým sudem a saunou, ale také masáž zad lávovým kameny.

O ubytování

Nově zrekonstruovaný Wellness hotel U Langrů se nachází v Dolních Věstonicích, jihomoravské vinařské obci proslulé nálezem Věstonické Venuše. Zároveň oceníte jeho polohu přímo na břehu vodní nádrže Nové Mlýny, k Věstonické Venuši to budete mít od hotelu jen 180 metrů a ke zřícenině hradu Děvičky zase krásnou procházkou za každého počasí 3,6 km.

Kde budete spát?

V pokojích najdete televizi, ledničku, WiFi připojení a světlé, decentní a vkusné kusy nábytku a doplňků. Nechybí ani vlastní koupelna se sprchou a WC.

Na čem si pochutnáte?

Pod Pálavskými vrchy se také dobře najíte. Na polopenzi se těšte do Langerovic restaurace a zároveň vinárny přímo v hotelu. K jedné z večeří vám připraví svoji specialitu - pečená žebra s domácím chlebem. Kuchař ale vaří i skvělá bezlepková a vegetariánská jídla. Ke všem pokrmům se samozřejmě dokonale hodí místní víno.

Kde budete relaxovat?

Ve Wellness hotelu U Langrů se můžete se těšit na prostornou finskou saunu, ale i na vířivou vanu vybudovanou z originálního dřevěného sudu. Radost vám udělá také zkušený masér.

Něco navíc

A dlouho budete vzpomínat i na setkání s víny dolnověstonického patriota Ladislava Langra, který se vinařstvím zabývá po celý svůj život. První víno vyrobil už ve svých patnácti letech. Při degustaci se o historii rodinného vinařství určitě dozvíte více.

Wellness Hotel U Langrů

Wellness Hotel U Langrů

Dolní Věstonice 123 , Dolní Věstonice
Česká republika

+420 538 880 980

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 11:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Půjčovna kol
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,7 km
Vzdálenost od jezera
50 m
Zastávka
0,8 km
Aquapark
11,1 km

Tipy na výlet

Jižní Morava

Jižní MoravaTip na výlet

Jižní Morava je regionem mnoha podob. Její metropolí je Brno, ale najdete zde také malé moravské Toskánsko, tajemnou krasovou oblast, světově nejrozsáhlejší parky Lednicko-valtického areálu, vinařskou Pálavu či folklorní Slovácko - a to ještě ani není všechno.

Co lidé na jižní Moravě navštěvují nejčastěji:

  • Aqualand Moravia
  • Lednicko-valtický areál
  • ZOO Brno

Co by vám ale rozhodně také nemělo ujít:

  • Vila Tugendhat
  • Moravský kras
  • Zámek Slavkov u Brna a Mohyla míru
  • Westernové městečko Boskovice
  • Zámek Mikulov

A mnoho a mnoho dalšího. S dětmi můžete například vyrazit do pohádkového podzemí ve Znojmě či DinoParku ve Vyškově. Pokud si ale jedete na jižní Moravu od dětí trochu odpočinout, rozhodně nezapomeňte navštívit vinné sklepy ve Valticích či v Hustopečích (a ochutnat proslulou hustopečskou mandlovici).

Více informací
Lednicko-valtický areál
Lednicko-valtický areál
CHKO Pálava
CHKO Pálava
Aqualand Moravia
Aqualand Moravia