Hotel Jesenice *** blízko Křivoklátska je ideální k relaxaci pro páry i rodiny. Vychutnejte si stravu formou all inclusive, a to včetně alkoholických i nealkoholických nápojů či zmrzlinového bufetu. Těšte se i na 50% slevu na nejrůznější wellness balneo procedury jako je tepelný rašelinový zábal či strojovou masáž nohou.

O ubytování

Hotel Jesenice *** se nachází u stejnojmenné vesnice na břehu Velkého rybníka ideálního ke koupání i rybolovu. Jako na dlani budete mít CHKO Křivoklátsko, ale i Doupovské hory a Slavkovský les s lázeňskými perlami.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 46 komfortně vybavených pokojů. V každém najdete televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem. Za příplatek můžete zvolit také prostornější apartmán s rohovou vanou.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na snídaních i večeřích podávaných formou bufetu. Obědy jsou servírované. Večer vás navíc čeká také neomezená konzumace zmrzliny.

Těšit se můžete na českou i mezinárodní kuchyni, v nabídce nechybí ani zvěřina a grilované pokrmy. Z prosklené restaurační terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.

Kde budete relaxovat?

Hotel nabízí také mnoho wellness služeb. Vybírat můžete z různých masáží i procedur jako jsou oxygenoterapie, rašelinové zábaly nebo perličkové masážní koupele. Uvolnit se ale můžete i ve venkovních vířivkách, soláriu nebo solné jeskyni z pravé soli z Mrtvého moře. K dispozici je také nová panoramatická sauna.

Cestujete s dětmi?

Vaše děti budou nadšeny z dětské herny.

Něco navíc

K dispozici vám u hotelu bude tenisový kurt a hřiště na volejbal i basketbal. Zapůjčit si můžete kola i Nordic Walking hole, v areálu vás potěší také stolní tenis, kulečník, fotbálek, fitness a úschovna kol a lyží.

Hotel Jesenice ***

Hotel Jesenice ***

U Velkého rybníka 188 , Jesenice
Česká republika

+420 313 599 260

recepce@hotel-jesenice.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Venkovní bazén
Vířivka
Možnost procedur
Restaurace
Dětské hřiště
Kolárna
Lyžárna
Fitness
Půjčovna kol
Konferenční místnost
Přednáškový sál

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
2 km
Vzdálenost od jezera
0,3 km
Zastávka
1,3 km

Tipy na výlet

CHKO Křivoklátsko

CHKO KřivoklátskoTip na výlet

CHKO Křivoklátsko, nebo také kraj českého spisovatele Oty Pavla, který sem zasadil děj své knihy Smrt krásných srnců, je i biosférickou rezervací UNESCO a ptačí oblastí v rámci soustavy Natura 2000. Rozkládá se v západní části Středočeského kraje a téměř dvě třetiny jeho rozlohy pokrývají neproniknutelné listnaté a smíšené lesy. Středem CHKO vede kaňonovité údolí řeky Berounky.

Co byste neměli na Křivoklátsku minout:

  • Středověké hrady Křivoklát a Točník
  • Zámky Zbiroh a Lány
  • Přírodní rezervaci Skryjská jezírka
  • Zapomenout byste neměli ani na hradní zříceniny Týřov a Jenčov, lidovou památku Hamousův statek ve Zbečně či sklárnu RÜCKL CRYSTAL v Nižboře.

Pokud hledáte odpočinek v přírodě, projděte si CHKO Křivoklátsko po některé z mnoha značených tras skrze lesy či v zaříznutých údolích potoků. Vodáci by si pak určitě neměli zapomenout sjet řeku Berounku.

Více informací
Křivoklát
Křivoklát
Rakovník
Rakovník
Přírodní rezervace Skryjská jezírka
Přírodní rezervace Skryjská jezírka