O ubytování

Hotel Jesenice *** se nachází u stejnojmenné vesnice na břehu Velkého rybníka ideálního ke koupání i rybolovu. Jako na dlani budete mít CHKO Křivoklátsko, ale i Doupovské hory a Slavkovský les s lázeňskými perlami.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v jednom ze 46 komfortně vybavených pokojů. V každém najdete televizi, WiFi připojení a vlastní koupelnu se sprchovým koutem.

Na čem si pochutnáte?

V hotelové restauraci si pochutnáte na snídaních i večeřích podávaných formou bufetu. Obědy jsou servírované. Večer vás navíc čeká také neomezená konzumace zmrzliny.

Těšit se můžete na českou i mezinárodní kuchyni, v nabídce nechybí ani zvěřina a grilované pokrmy. Z prosklené restaurační terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.

Kde budete relaxovat?

Hotel nabízí také mnoho wellness služeb. Vybírat můžete z různých masáží i procedur jako jsou oxygenoterapie, rašelinové zábaly nebo perličkové masážní koupele. Uvolnit se ale můžete i ve venkovních vířivkách, soláriu nebo solné jeskyni z pravé soli z Mrtvého moře.

Cestujete s dětmi?

Vaše děti budou nadšeny z dětské herny.

Něco navíc

K dispozici vám u hotelu bude tenisový kurt a hřiště na volejbal i basketbal. Zapůjčit si můžete kola i Nordic Walking hole, v areálu vás potěší také stolní tenis, kulečník, fotbálek, fitness a úschovna kol a lyží.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Stanislav M.) ( - Česko)

Vše bylo v naprostém pořádku (prostředí hotelu, ubytování,wellness), výborná strava, ochotný pesonál.

Vynikající (Marie L.) ( - Česko)

Prostředí hotelu velmi pěkné včetně okolí, strava chutná personál ochotný.

Vynikající (Martina L.) ( - Česko)

Moc hezký pobyt, příjemný personál, krásné prostředí. Super odpočinek. Doporučuji.