• Zákaz domácích mazlíčků

  • Hotel je částečně bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou je možná

Rekreace u břehu Velkého rybníka

V kouzelné vesničce jménem Jesenice a přímo u břehu Velkého rybníka se nachází ideální cíl vaší rekreační dovolené - hotel Jesenice.

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích, které jsou komfortně vybaveny. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, TV/SAT a WiFi připojení.

V hotelové restauraci si pochutnáte. Snídaně i večeře se podávají formou bufetu, večer vás čeká také neomezená konzumace zmrzliny. A na jaká jídla se můžete těšit? Vyberete si z české i mezinárodní kuchyně a nechybí ani zvěřina či grilované pokrmy. Z prosklené terasy si během jídla užijete skvostný výhled do krajiny.

Relaxujte po svém

Zbožňujete relaxaci? Hotel nabízí také oxygenoterapii, solárium, klasické relaxační masáže nebo třeba solnou jeskyni z pravé soli z Mrtvého moře.

Pro milovníky sportu je k dispozici tenisový kurt, hřiště skvělé na volejbal i basketbal a hole na Nordic Walking. Večer vás zabaví stolní tenis, kulečník a fotbálek. Pro děti je k dispozici dětská herna.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Věra Z.)

S pobytem jsme spokojeni byli. Jídlo formou bufetu bylo dobré. Personál v hotelu byl příjemný a ochotný.

Vynikající (Lenka M.)

Byli jsme spokojení, dostali jsme vše, co bylo ve voucheru, jen procedury by mohly být trochu delší, 20 minut hned uteče. Strava byla pestrá a výborná, personál vstřícný, pokoj čistý, dobré matrace, dobře se spalo, nic nás nerušilo. V okolí hotelu bylo hodně zajímavostí, dostupných pěšky nebo na kole, autem kousek na hrady a zámky.

Vynikající (Věra H.)

Ano, byli jsme spokojeni se vším. Vše bylo tak, jak má být, personál velmi příjemný.