Penzion Vraní bouda se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Krkonoš, v Peci pod Sněžkou. Užijte si skvělou dovolenou v penzionu, který leží ve výšce 1 095 metrů nad mořem a pochutnejte si na polopenzi a welcome drinku. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi.

O ubytování

Při pobytu v penzionu Vraní Bouda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1 095 metrů budete mít krásu východních Krkonoš jako na dlani. Přímo z penzionu si užijete výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1 603 m n. m.) - Růžová hora. Kromě turistiky po okolních vrších včetně 9 km vzdálené Sněžky se vydejte třeba na rozhlednu Černá hora (5,1 km), na výlet do Dolu Kovárna (7,5 km), na zámek Vrchlabí (15 km) nebo do ZOO Dvůr Králové (47 km).

Kde budete spát?

Ubytování budete v pohodlných dvou, čtyř nebo šestilůžkových pokojích s vlastní koupelnou s vanou.

Penzion Vraní bouda je ideální pro dovolenou s dětmi - díky šestilůžkovým pokojům je připraven i na početnější rodiny.

Na čem si pochutnáte?

V nekuřácké restauraci v penzionu se vám dostane domácí tradiční české kuchyně i minutkových specialit. Těšit se můžete i na chutnou polopenzi s bohatou bufetovou snídaní a tříchodovou večeří. Součástí restaurace je i dobře zásobený bar s velkým výběrem kvalitních českých vín i plzeňské pivo.

Vraní bouda

Vraní bouda

Zahrádky 33 , Pec pod Sněžkou
Česká republika

778 725 736

vranibouda@vranibouda.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Bezbariérovost
Parkování

Možnosti ubytovacího zařízení

Wi-Fi zdarma