• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (pouze malá plemena)100 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Ubytování v Krkonoších s nejlepším výhledem

Při pobytu v penzionu Vraní Bouda v Peci pod Sněžkou v nadmořské výšce 1 095 metrů budete mít krásu východních Krkonoš jako na dlani. Přímo z penzionu si užijete výhled na panorama Studniční hora - Obří důl - Sněžka (1 603 m n. m.) - Růžová hora.

Ubytování budete v pohodlných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Těšit se můžete i na chutnou polopenzi s bohatou bufetovou snídaní a tříchodovou večeří. Pokud chcete s sebou vzít i domácího mazlíčka, není to problém.


Penzion Vraní bouda je ideální pro dovolenou s dětmi - díky šestilůžkovým pokojům je připraven i na početnější rodiny a v okolí je spousta možností vyžití a zábavy i pro ty nejmenší.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Sarka K.)

Perfektní horská bouda pro nenáročné baťůžkáře. Ubytování jednoduché, základní, na přespání zcela dostačující. Ideální výchozí poloha pro výlety a lyžování. Výborná kuchyně: snídaně formou bufetu zcela dostačující, večer výběr ze dvou jídel (obě vždy excelentni). Polévka, jidlo, moučník. P. kuchař vaří výborně. Odpoledne na požádání připravil i výborné pomazánky. Personál velmi milý, vstřícný.

Vynikající (Mirek J.)

Ochotný a příjemné prostředí.

Vynikající (Petr ?.)

S prostředím chaty jsme byli spokojeni, vše odpovídalo popisu. Personál vstřícný. Kuchař na jedničku, jídlo super. Vřele doporučujeme. Již samotná chata je v nádherném místě. Výlety jak směrem na Sněžku nebo na Černou horu jsou moc hezké a to i v případě, že není počasí úplně nejlepší.