Vydejte se za zaslouženým relaxem pod věž Trúbu, dominantu městečka Štramberk ze 13. století. Podle vůně vyhlášené perníkové pochoutky - Štramberských uší - poznáte, že jste dorazili na místo. A přímo na náměstí městečka přezdívaného díky jeho malebnosti dokonce jako moravský Betlém vás čeká ubytování v Hotelu Šipka *** s výbornými domácími snídaněmi, dvouchodovými večeřemi a welcome drinkem. Po výletě do krásné přírody v okolí Štramberka určitě oceníte relaxaci v pivní či vinné koupeli.

Věděli jste, že...?

Hotel Šipka stojí přímo na náměstí ve Štramberku už přes 100 let. V listopadu 2019 ho převzali velice milí mladí lidé. A i když věděli, že to nebude snadné - hotel a restaurace měli z dob bývalých majitelů nehezké recenze, rozhodli se hotel zachránit. Bohužel rok 2020 majitelům moc nepřál. I tak neztratili naději, těší se krásným recenzím a oblibě hostů. Tip: Paní majitelka pro hosty připravuje domácí francouzské palačinky, určitě je vyzkoušejte.


O ubytování

Pekárničky perníkových Štramberských uší najdete roztroušené po celém městě s krásnými roubenými domky. Jejich největší koncentrace je ale v centru, kde budete ubytovaní v Hotelu Šipka ***. Po romantických procházkách nebo sportovnějších výletech do blízkých Beskyd budete tedy usínat v útulném hotýlku na tom nejvoňavějším náměstí, které jste kdy navštívili. Nezapomeňte se projít ke Štramberskému hradu (100 m), do mini ZOO (100 m) či na rozhlednu na Bílou horu (900 m).

Kde budete spát?

Ve stylově zařízených pokojích Deluxe i apartmánech s krásným výhledem na náměstí nebo rovnou na dominantu celého okolí - Štramberskou Trúbu, najdete vše potřebné včetně vlastního sociálního zařízení. Prostorné apartmány s ložnicí jsou navíc vybaveny obývacím pokojem a vlastní kuchyňkou.

Na čem si pochutnáte?

Ráno si ve stylové secesní restauraci pochutnáte na výborných domácích snídaních.

Kde budete relaxovat?

Večer doporučujeme využít privátní finskou saunu.

Hotel Šipka ***

Náměstí 37 , Štramberk
Česká republika

+420 777 050 210

sipkahotel@gmail.com

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 200 Kč/noc
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 200 Kč/den

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Konferenční místnost

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
10 m
Zastávka
100 m
Aquapark
9,5 km
Sjezdovka
4 km

Tipy na výlet

Lyžařský areál Červený kámen Tip na výlet

V lyžařském areálu Červený kámen na severní straně stejnojmenného vrcholu je za příznivých podmínek k dispozici 480 metrů dlouhá sjezdovka i občerstvení v restauraci nebo bufetu. Hlavní sjezdovka má převýšení 117 metrů. Svah je uměle zasněžován a pravidelně se upravuje, na lyže se sem můžete vydat i večer. Z centra Kopřivnice se k areálu dostanete po Husově ulici až na parkoviště u spodní stanice vleku nebo na parkoviště u koupaliště, od kterého vás na hlavní sjezdovku u chaty Červený kámen vyveze přibližovací vlek.

Více informací
Štramberské uši
Štramberk
Technické muzeum Tatra