Prožijte pohodovou dovolenou v rodinném Penzionu Alpský Dům na Šumavě - ve dvou nebo třeba s celou rodinou. Pochutnejte si na snídaních a večeřích a užijte si zimní radovánky ve ski areálu Samoty, který je jen 250 m od penzionu.

Parádní vyžití pro milovníky zimy

Jen 250 metrů od penzionu najdete lyžařský areál Samoty. Dobře dostupné jsou i další sjezdovky, třeba Nad nádražím, Belveder nebo skiareál Špičák. Je vám to málo? Tak si zajeďte do zhruba 7 km vzdáleného oblíbeného lyžařského centra Velký Javor (v Německu).

Pro běžkaře jsou v okolí penzionu připraveny značené a strojově upravované běžecké trasy. Nejmenší návštěvníci mohou využít k sáňkování a bobování svah u penzionu.

Hodnocení od zákazníků

Vynikající (Dagmar H.)

Prostředí pobytu bylo krásné, odpovídající popisu. Obdrželi jsme vše, co by uvedeno na kupónu. Strava byla vynikající a bylo jí dostatek. Paní domácí byla ochotná, milá.

Skvělé (Dana H.)

Prostředí penzionu odpovídající pro lyžařské pobyty. Vše, co bylo uvedeno na kupónu, jsme obdrželi.

Skvělé (Vítězslav B.)

Jako již tradičně, pro nás - skromné turisty, bez problému. Příjemné zázemí po pěších tůrách, klidná část obce pro noční odpočinek. Jen jedna drobnost. Každý náš pěší výlet doprovodila minimálně hodinová průtrž mračen a na penzionu se bohužel třetí týden měsíce května netopilo. Sprcha zahřála, peřiny to podržely, ale turist. výstroj na další den, bohužel vlhká.

Vynikající (Irena S.)

Pobyt s polopenzí na sedm nocí, dva dospělí a dítě, apartmán příjemný, dobře vybavený, čistý, voňavý, jídlo dostatečné množství a výborné, chvála kuchaři. No a paní prozvozní naprosto báječná a milá žena. Děkujeme za úžasnou dovolenou, kdy vyšlo i počasí. Příroda kolem Rudy krásná, spousta možností k výletům. Vřele doporučujeme.

Vynikající (Daniela J.)

Ubytování velmi dobré, strava pro větší jedlíky trochu slabší. Personál velmi ochotný.

Vynikající (Tomáš M.)

Paní majitelka je skvělá, pobyt jsme si moc užili a byli jsme spokojení, hezké prostředí, domácí strava, pěkné vybavení. Určitě přijedem zase.

Skvělé (Ivana Dlouhá D.)

Prostředí hotelu hezké, vše čisté, jídlo velmi dobré, personál milý, pouze televize za příplatek v dnešní době není běžný a vybavení koupelny jeden ručník a tekuté mýdlo je také málo.

Vynikající (Nikol ?.)

Prostředí i penzión úžasné, moc se nám líbilo, úžasná paní majitelka, starostlivá a milá. Byli jsme moc spokojeni. Výborná kuchyně, krásné ubytování, svatý klid. Výletů požehnaně i pro kočárek.

Skvělé (Iveta P.)

Prostředí Alpského domu - výborné, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Stravy bylo dostatek co se porcí týče, ubrala bych na polévkách a posílila určitě ovoce a zeleninu. Paní vedoucí byla super, vždy ochotná a usměvavá. Jen bych měla připomínku k polštářům. Sypky plné molitanových boulí už by opravdu zasloužily obměnit a určitě by se mělo udělat něco s teplou vodou. V apartmánu ve třetím patře se muselo spoustu vody odpustit než začala téct teplá. Výletů co podniknout v okolí je nepřeberně.

Vynikající (Ester Růžičková R.)

Moc děkujeme za skvělé služby a příjemný pobyt paní majitelce. Vše odpovídalo nabídce, vřele doporučujeme. Růžičkovi.