Vydejte se na Šumavu a užijte si pobyt jen 400 m od zámku Nemilkov, 3 km od hradu a zámku Velhartice, 8 km od zámku Kněžice a 15 km od aquaparku Sušice, do kterého máte vstupenku v ceně. Kromě komfortních apartmánů s vlastní kuchyňkou se těšte také na venkovní bazén, zapůjčení kol i elektro koloběžek nebo láhev sektu na uvítanou.

O ubytování

Penzion Nemílek se nachází v srdci Šumavy ve vesničce Nemilkov nedaleko Velhartic. Na své si zde přijdou milovníci klidu a přírody i vyznavači aktivní dovolené.

V okolí je spousta atraktivních výletních cílů, ke kterým vás zavede rozvětvená síť značených turistických stezek. Přímo v obci můžete navštívit zámek Nemilkov (400 m). V sousedních Velharticích (3 km) najdete Muzeum minerálů Šumavy, známý kostel a také hrad Velhartice (4 km). Ke zdolání lákají šumavské vrcholy jako Pancíř (19 km), Špičák (22 km), Plesná (30 km) či Zámecký vrch s hradem Kašperk (27 km). Doporučujeme také výlet k Černému a Čertovu jezeru (20 km), která patří k nejkrásnějším místům Šumavy.

Během zimní dovolené si parádně zalyžujete ve Skiareálu Špičák v Železné Rudě (25 km) a v lyžařských střediscích v Javorné (13 km) či v Nýrsku (25 km). Rozmanitá krajina Šumavy nabízí také rozmanité běžecké tratě, po kterých můžete za příhodných sněhových podmínek prozkoumávat toto krásné pohoří.

Kde budete spát?

Ubytováni budete v apartmánu pro 2 osoby s vlastní kuchyňkou a koupelnou. K vybavení apartmánu patří například WiFi připojení, televize a posezení.

Kde budete relaxovat?

Během letních měsíců je v provozu vyhřívaný venkovní bazén umístěný na zahradě penzionu. Hosté mohou dále využít zahradní posezení s krbem či útulnou společenskou místnost ve stodole.

Cestujete s dětmi?

Pro dětské radovánky jsou k dispozici houpačky, tříkolky, kola, hračky a pískoviště.

Penzion Nemílek

Penzion Nemílek

12 , Velhartice
Česká republika

Provozuje společnost:
Marie Milá IČ: 76048161


+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
za 100 Kč/noc
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Zdarma

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Dětské hřiště
Půjčovna kol
Venkovní bazén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,5 km
Zastávka
100 m
Aquapark
0,9 km
Sjezdovka
9,7 km

Tipy na výlet

Šumava

Šumava Tip na výlet

Šumava je to pravé místo pro milovníky aktivního odpočinku a přírody. Čekají zde na vás desítky naučných stezek a stovky kilometrů cyklotras. Na české straně Šumavy naleznete pět z osmi ledovcových jezer, která vznikla při procesu tání ledovců. Oblast je domovem mnoha vzácných živočichů. Turistům jsou k dispozici návštěvnická centra, kde můžete pozorovat vlky nebo třeba rysy a jeleny. Nezapomenutelné zážitky nasbíráte také při návštěvě některé z rozhleden, hradů nebo technických památek.

Co nevynechat při návštěvě Šumavy?

  • Boubínský prales
  • Černé a Čertovo jezero
  • Hrad Kašperk

Za návštěvu určitě stojí i nejvyšší šumavský vodopád Bílá strž, Schwarzenberský plavební kanál, rozhledna Boubín a Pramen Vltavy.

Vedle krásné šumavské přírody se můžete těšit i na malebná horská městečka. Za poznáním se vydejte do Muzea Šumavy.

Více informací
Hrad Velhartice
Hrad Velhartice
Černé a Čertovo jezero
Černé a Čertovo jezero
Rozhledna Špičák
Rozhledna Špičák