• Check in od 15:00 hodin, check out do 10:00 hodin

  • Domácí mazlíček (pouze malá plemena) 200 Kč/noc

  • Hotel není bezbariérový

  • Kouření zakázáno

  • Platba kartou není možná

Stylové apartmány a chutná strava

Penzion Alpský Dům se nachází v klidné vilkové čtvrti na okraji Železné Rudy. Ubytováni budete v moderních apartmánových bytech se samostatnou ložnicí, obývacím pokojem s WiFi připojením, kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. Každý apartmán je určen pro 2 - 5 osoby.

Snídaně a večeře se podávají v prostorné restauraci. Můžete také posedět ve stylovém denním baru se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, která uspokojí opravdu každého.

Hodnocení od zákazníků

Skvělé (Iveta P.)

Prostředí Alpského domu - výborné, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu jsme obdrželi. Stravy bylo dostatek co se porcí týče, ubrala bych na polévkách a posílila určitě ovoce a zeleninu. Paní vedoucí byla super, vždy ochotná a usměvavá. Jen bych měla připomínku k polštářům. Sypky plné molitanových boulí už by opravdu zasloužily obměnit a určitě by se mělo udělat něco s teplou vodou. V apartmánu ve třetím patře se muselo spoustu vody odpustit než začala téct teplá. Výletů co podniknout v okolí je nepřeberně.

Skvělé (zdenek L.)

Hotel i personál byl bez chybičky, vše tak jak má být. Strava výborná.

Vynikající (Nikol ?.)

Prostředí i penzión úžasné, moc se nám líbilo, úžasná paní majitelka, starostlivá a milá. Byli jsme moc spokojeni. Výborná kuchyně, krásné ubytování, svatý klid. Výletů požehnaně i pro kočárek.