I když jsou Nimnice nejmladší slovenské lázně, mají rozhodně co nabídnout. Přesvědčte se o tom během pobytu v komfortních pokojích Klasik v přepychovém Lázeňském domě Balnea Grand ****, kde vás čeká plná penze, pitná procedura či konzultace s lékařem. Vstup do medicínského wellness s termální vodou, solná sauna a masáže vám navrátí ztracenou energii a harmonii.

O ubytování

V lázních Nimnica najdete kromě vkusné hlavní budovy Balnea Grand také upravený lesopark s romantickým jezírkem, který je ideální na relaxační procházky i pobyt v nerušené tichosti . V jejím okolí stojí také zrekonstruované lázeňské domy Manín, Caritas I, Caritas II, Veritas a Salvator . Z lázeňských domů to budete mít 50 až 150 m do hlavní budovy Balnea Grand , kde sídlí ambulance lékaře, jídelny Fiesta a Standardu, Medicínské wellness centrum, fitness, restaurace imprese a také se tam provádí většina léčebných procedur.

A pokud se zrovna nebudete chtít nechávat opečovávat vyškoleným personálem, užívejte si procházky okolo blízké vodní nádrže Nosice, nebo vyrazte na krátké túry například na kopec Holíš či ke Kapličce sv. Marie. V zimě zapadněte do některého z lázeňských domů a relaxujte.

Kde budete spát?

Budete ubytováni v hlavní budově Balnea Grand nebo v jednom z nedalekých lázeňských domů. V budově Balnea Grand vás čekají dvoulůžkové pokoje, celková kapacita budovy je 40 lůžek. Ve všech vás čeká satelitní televize, telefon, WiFi připojení, lednička, fén, klimatizace (v pokojích orientovaných na jih) a také vlastní koupelna. K dispozici je také apartmán se stejným vybavením a k tomu i denní místností, oddělenou ložnicí, lodžií, klimatizací a výhledem na přehradu. V prostornějším pokoji LUX budete mít také k dispozici balkon s výhledem i klimatizaci. Pokoje Klasik jsou sice bez balkonu, klimatizace v nich ale nechybí. K pokojům v patře vás vyveze výtah.

Na čem si pochutnáte?

Výborné pokrmy si vychutnáte v místní restauraci. Můžete se těšit na bohaté bufetové stoly v jídelně Fiesta v budově Balnea Grand. Z nabídky si tu vybere skutečně každý - jídelna podává jak masité , tak i bezmasé pokrmy , sladké či slané. Pokud kromě skvělého jídla hledáte i příjemné posezení , navštivte zdejší restauraci Impresia. Potěší vás nejen bohatou knihovnou, příjemnou hudbou a krásným výhledem na okolí, ale hlavně kvalitním jídlem a vybíraným vínem . Navštivte také jídelna Standard (v hlavní budově) nebo Cafeteria Paris.

Kde budete relaxovat?

V Lázních Nimnica nebudete mít nouzi o blahodárné wellness a procedury . V medicínském wellness centru (v budově Balnea Grand) se nechte rozmazlovat léčivou vodou s příjemnou teplotou okolo 33 až 35 °C . Bude na vás blahodárně působit ve vířivkách, tropických sprchách nebo v bazénu s masážními tryskami . Skvěle vám padne i návštěva sauny, můžete relaxovat v bylinné, parní, infra nebo ve finské sauně . Procedury vám dopřeje zkušený a zdravotnicky vzdělaný personál pod dohledem lékaře . Z Nimnic proto vrátíte domů jako znovuzrození.

Cestujete s dětmi?

Pokud se na pobyt chystáte s dětmi, potěší vás dětský koutek , kde se do sytosti vyřádí.

Něco navíc

V lázních Nimnica se nebudete nudit ani po absolvování všech procedur a wellness. Zabavte se při bowlingu, kulečníku či stolním tenise nebo si zajděte na svůj oblíbený drink do baru s krbem . Tiché zábavě přeje čítárna .

Lázeňský dům Balnea Grand ****

Lázeňský dům Balnea Grand ****

Nimnica - kúpele 239 , Nimnica
Slovenská republika

+420 558 000 298

info@travelking.cz

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domácí mazlíček
Zakázán
Bezbariérovost
Částečná
Parkování
Parkování za poplatek 1,6 - 3 €/den (při pobytu do 5 dní) nebo 1,6 €/den (při pobytu na 6 a více dní)

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Vířivka
Sauna
Možnost procedur
Lázně
Fitness
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
1,8 km
Vzdálenost od jezera
0,2 km
Zastávka
1,4 km
Aquapark
40 km