Popis ubytování

Název hotelu Na Trojce je odvozen od čísla popisného 3 na okraji obce Pusté Žibřidovice v Olomouckém kraji.

Skvělá pozice hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku, druhého nejvyššího pohoří v České republice, Vás alespoň na chvíli odvede od každodenního shonu civilizace a nabije Vás novými silami a pozitivní energií, ať už v letních nebo zimních měsících.

Popis okolí

Umístění hotelu Na Trojce v podhůří druhého nejvyššího pohoří v České republice Jeseníků nabízí pestrý program pro aktivní dovolenou v létě i v zimě. Jsou zde ideální podmínky pro sportování, kulturní vyžití i relax.

Co navštívit v okolí:

Malebná lokalita hotelu na úpatí Hrubého Jeseníku láká k turistickému průzkumu okolí po značených pěších trasách. Pokud jste vášniví cyklisté, můžete prozkoumat okolí z kola, které vám u nás rádi bezpečně uložíme v naší kolárně. Milovníci adrenalinu mohou navštívit bikepark Kareš, kde si můžou vychutnat jízdu na 6 tratích nebo si zapůjčit horské minikáry.

Přilehlý les vybízí k houbaření nebo romantickým procházkám, cílem může být třeba nedaleká zřícenina hradu Pleče. Ze skalních útvarů Tři kameny se můžete kochat výhledem do přírodní rezervace Přemyslovské sedlo, kde můžete obdivovat chráněné ohrožené druhy rostlin. Výhledy na hřebeny Hrubého Jeseníku, Králického Sněžníku a Rychlebských hor poskytne také volně přístupná rozhledna Bukovka.

Komu by nestačil venkovní bazén našeho hotelu, může se vypravit za pořádným relaxem. Termální park Velké Losiny nabízí bazénů hned devět, a to vnitřní i venkovní. Nechybí tam ani zábavné atrakce jako tobogány a divoká voda, které ocení hlavně děti. Bazény jsou napájeny z přírodních minerálních zdrojů, můžete si tak vychutnat relaxační účinky termální vody.

Při výletu do Velkých Losin stojí za návštěvu nejen místní termály, ale také renesanční zámek z 16. století, který byl v roce 1995 prohlášen národní kulturní památkou. Zajímavá je také návštěva ruční papírny, kde má Muzeum papíru svou expozici, která návštěvníkům odkrývá tradiční výrobní techniky. Dále můžete navštívit park u zámku Loučná nad Desnou nebo objevit krásy zámeckého resortu Sobotín.

Na své přijdou i milovníci zimních sportů. V okolí se nachází svahy na lyžování i snowboarding a běžecké tratě. Na zasněžených kopcích Ski areálu Přemyslov, X-Parku Františkov, Ski centru OAZA, Ski areálu Kareš a mnoha jiných si užijete chvíle při sjezdu a vybavení si potom můžete uložit v naší lyžárně.

Hotel Na Trojce

Hotel Na Trojce

Pusté Žibřidovice 3,
Jindřichov, Česká republika

+420 739 370 613

recepce@hotelnatrojce.cz

web: www.hotelnatrojce.cz

Check in
od 17:00
Check out
do 10:00
Mazlíček
Ano
WiFi
Ano
Kouření
Ne
Bezbariérovost
Ne
Parkování u objektu
Ano
Majitel v objektu
Ano

Vnitřní vybavení

Krb vnitřní
Sauna / infrasauna
TV
Chladnička
Prostor na úschovu kol
Společenská místnost
Dětská postýlka
Povlečení zajištěno
Ručníky zajištěné

Vnější vybavení

Venkovní terasa
Venkovní bazén
Pískoviště
Trampolína
Prolézačky
Houpačka nebo jiné dětské hry
Ohniště

Okolí objektu

Objekt je na samotě
Travnatá plocha u objektu
Potok u objektu
V horách

Možnosti zábavy a sportu v okolí

Hřiště u objektu
Cykloturistické trasy
Sjezdovky
Běžkařské trasy
Turistika

Upřesnění zařazení objektu

Dovolená s dětmi
Teambuilding, firemní akce
Vhodné pro cyklistické skupiny
Vhodné pro páry
Rodinné oslavy
Školní pobyty
Ubytování v přírodě

Možnosti stravování

Bez stravy
Snídaně
Polopenze
Restaurace součástí objektu

Možnosti platby

Hotovostí
Kartou

Tipy na výlet

Lázně Velké Losiny
Lázně Velké Losiny
Ruční papírna a Muzeum papíru
Ruční papírna a Muzeum papíru
Zámek Kolštejn
Zámek Kolštejn