Objevte to NEJ z Chorvatska a získejte inspiraci pro příští dovolenou na Jadranu!

Oblíbené 0

Zatím nemáte žádné oblíbené nabídky.

  • K nabídkám se můžete kdykoliv vrátit
  • Oblíbené nabídky na jednom místě
  • Upozornění na změny v nabídkách

Czarna Góra Resort

Ski Resort Czarna Góra v létě mění na ráj aktivního vyžití pro celou rodinu. Na vrchol Černé hory vás vmžiku vyveze moderní kabinková lanovka, ze které se budete kochat dechberoucími výhledy na krajinu pod vámi. Uvidíte odsud Hrubý Jeseník s nejvyšší horou Praděd a Zlaté nebo Bystřické hory. Když budete mít štěstí na dobrou viditelnost, dohlédnete dokonce až do Vratislavi.

Nahoře vás čeká nekonečné množství zábavy. Nadšení budou zejména milovníci pěší turistiky, vrchol je totiž skvělým výchozím bodem pro výlety po hřebenech. Zdolejte třeba vrchol Śnieżnik, prozkoumejte Medvědí jeskyni nebo krásnou přírodu objevujte na kole. Pro ty, kterým by klidné projížďky nestačily, je tu Bike park s náročnějšími trasami, ale i novým rodinným zázemím pro začátečníky.

Malí i velcí si odvezou skvělé zážitky z jedinečné bobové dráhy, kterou prosvištíte rychlostí až 40 km/hod. Nezapomeňte při vzrušující jízdě zvednout hlavu, ať vám neutečou nádherné výhledy.

Odvážlivci si mohou troufnout do lanového parku, kde stojí nejdelší trasa pro děti v celém Polsku. Na dobrodružné cestě vysoko nad zemí musíte překonat 14 stanovišť a projít se i přes 22metrový Tibetský most.

Zobrazit mapu

Tento tip na výlet naleznete v lokalitách:  Kladská kotlina

Pobyty v okolí

Další pobyty

Chaty a chalupy v okolí

Tipy na výlet v okolí